Piemels. Ze zijn er in verschillende soorten en maten. Klein, lang, dik, dun, met een haak (ja die heb je ook, al heb ik die nog niet in levende lijve moge aanschouwen. Maar zij die hem hebben zullen zich aangesproken voelen).
Dan heb je nog het fenomeen bloedlul en vleeslul waar ik nog steeds geen verschil in weet. Neem nou een vibrator of een dildo. Daar zit verschil in, maar een bloedlul of een vleeslul… Noem me maar een leek, maar als het me weer uitgelegd zou worden zal ik vast zeggen ohja! Maar eigenlijk interesseert het me toch niks.
Weten jullie waarom? Het gaat er namelijk niet om hoe groot ie is, maar met hoeveel kilo je hem kan aandrukken. Ik heb daar laatst een hele discussie over gehad met iemand en persoonlijk vind ik dat dus ook. Je kan genoeg porno hebben met een piemel van 8cm. Het gaat er namelijk om wat je er mee doet.
Een man zonder zelfvertrouwen niet wetende wat hij daar beneden te zoeken heeft is totaal NOT DONE voor een vrouw. Dan kunnen wij vrouwen beter zelf aan de slag gaan met een voorbinddildo.
Hetzelfde geldt voor mannen die zingen; “daar moet een piemel in”. Ik roep namelijk al jaren; “daar moet een kut omheen”. Krijg ik gelijk het kleine dorpje waar ik woon over me heen terwijl bijna iedere vrouw het waarschijnlijk met me eens is.
Niemand zou een pornopiemel van 30cm willen hebben. Dan ga je namelijk dood. Hartstikke kapot. Zo’n eentje die er rond je huig weer uit komt. Gatverdamme.
Dus mannen: wees blij met wat je hebt en heb gewoon een beetje zelfvertrouwen. Vrouwen sturen je altijd wel een beetje de goede richting op
Dit stukje was weer erg goed voor mijn zelfvertrouwen. Bedankt! 😉
Alsjeblieft he!