dinsdag 9 maart, 2021
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

BREKEND: Griekenland gered, Nederland betaalt

by Cornelis IJzerdraat
5 september 2013
in Binnenland
0 0
6
23
SHARES
252
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

Betalen maarrrrrrrrr

Kijk. Echt brekend is het natuurlijk niet meer. Griekenland wordt ten slotte iedere week wel een keer van de financiële ondergang gered. Nu zijn ze ze het daar blijkbaar eens over de bezuinigingen die moeten worden doorgevoerd om de volgende storting van 130 miljard euro te krijgen. En natuurlijk direct staken daar, geen fuck voeren ze er meer uit de komende 48 uur. Je moet tenslotte wat als je jarenlang op te grote voet leeft en ineens luilekkerland uitgekicked wordt. Tot zo ver ook niet echt iets nieuws. Wat wel nieuw is, is dat wij als Nederland nu al de gevolgen merken. De rente op 10-jarige staatsobligaties schoot na bekendmaking van het bericht als een gek omhoog. En dit is dus alleen maar op basis van een gerucht. Kunt u nagaan wat die rente gaat doen als Griekenland echt bekend gaat maken dat ze klaar staan met hun handje. Extragratis tip om nog enigszins te kunnen genieten van uw zuurverdiende centen: emigreren. Het liefst naar een land dat geen geld geeft aan de EU.
Instant Update: Het IMF is nog niet zo heel erg overtuigd.  Gelukkig heeft dat geen invloed op de rente Nederland moet betalen. Die blijft onverminderd hoog.
Update: Korte samenvatting van vandaag. Griekenland: ‘Wij beloven echt alles, zelfs het onmogelijke. Kom maar op met dat geld.‘  EU (DLD): ‘We geloven er geen fuck van.’
Update: Kiek’m goan! Minfin JC de Jager op de barricaden voor onze centen: ‘Er mag wel wat meer aandacht geschonken worden aan de beloften die Griekenland doet.’ Het lijkt er op dat De Jager en Duitsland aansturen op een exit van Griekenland. Beter laat dan nooit.
Update: Nou, dat gaat lekker in Griekenland. Minister van Werkgelegenheid kapt er mee. Conclusie: die deal is er nog lang niet. Maar gelukkig hebben ze nog twee weken.

Tags: betalenFUBARGriekenland
Next Post

MWNW muziek: Rise Above

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2021 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2021 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms below to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist