Ja hoor. U heeft het weer eens gedaan. U heeft iets gesloopt. En daar is men niet blij mee, in Brussel. Sterker nog: men is erg ontevreden. Over u. En de sociale netwerken die u gebruikt. Die sociale netwerken, moet u weten, zijn een instrument van de duivel. Niet die gozer van God, maar de figuurlijke anti-EUduivel. En die moet koste wat het kost hartstikke kapotdood gemaakt geworden. Want die duivel kruipt in uw hart en uw hoofd. Die duivel brengt u, o EU-burger, in verleiding om allemaal haatzuchtige gevoelens te kweken tegen de Europese Unie en alle idioterie waarden die zij voorstaat.
Zoals de ACTA bijvoorbeeld. Die is enkel en alleen gesneuveld om dat U bent misleid door de soosjale netwerken! Ja, heus! Niet omdat die ACTA misschien een ondemocratisch en ongrondwettelijk gedrocht is dat simpele burgers tot regelrecht criminelen bestempelt (zie ook: SOPA) en overlevert aan de willekeur van private partijen en het gepeupel in de EU daar misschien wel helemaal geen trek in heeft, maar omdat De Sociale Netwerken een heuse intense media- en haatcampagne tegen dit prachtige verdrag zijn gestart. EU-commissaris Karel de Gucht zegt het echt.
De stuitende arrogantie. Leggen we het even uit voor Kareltje: sociale netwerken zijn het gevolg van de interacties tussen mensen. Kiezers, zou je ook kunnen noemen. De mensen waarvoor je het als volksvertegenwoordiger allemaal doet. Als zoveel mensen ergens op tegen zijn, zou je je als parlementariër in normale democratie wel eens kunnen afvragen: ‘Hm, misschien is die hele ACTA toch niet zo’n goed idee’. Maar niet in de opkomende EU dictatuur. Daar wordt meteen gedacht in Orwelliaanse oplossingen. Viviane Reding heeft haar propagandamachine inmiddels aangeslingerd om de sociale netwerken kapot te spammen met ACTA=lievvvv berichtjes. Opperbaas Barosso wil het EU-hof gewoon pollfucken door de leden eerst te bewerken met pro-ACTA info en pas daarna de mening van het hof te vragen. Dat u niet denkt dat u in een democratisch Europa leeft of zo. Als uw mening afwijkt moet die gewoon eventjes bijgesteld worden. Ze zeggen het gewoon. Ze doen niet eens een poging om het te verbergen.
En was dat het? Nee hoor. Karel de Gucht staat te popelen om uw vrijheid van meningsuiting in te perken: ‘De campagne heeft in Europa niet alleen geleid tot onrust bij nationale regeringen, maar ook in het Europees Parlement.‘ En onrust in Europa, dat moeten we niet willen met zijn allen. Zien wij daar een twitterverbod aan de horizon opdoemen?
De parlementariers in het Europarlement zitten er allang niet meer voor de mensen, maar voor zichzelf. Zelden een grotere en kostbaardere farce gezien.
De EU is in essentie een goed idee, maar de uitvoering is zooooo slecht. Als normale burger heb je er helemaal niets aan.
de eu is eengroot corrupt orgaan met voor zichzelfzittende volgevreten politici met een arrogante wil tot zelfverrijking en corrupt als de neten
de aanval op de sociale media is begonnen uit angst voor democratie zeker nu facisten de eu domineren
Goed zo, een teken dat het werkt; een vermoeden, dat ik al had, hoewel velen denken een roepende in de woestijn te zijn. Zeg nou zelf: niemand wordt graag afgekraakt, maar je bent toch reuze nieuwsgierig naar wat er over je geschreven wordt. Ze zijn dan ook nog zo dom om het toe te geven, wat helemaal een motivatie is om door te gaan. Ik weet nog twee dingen, die we hadden gekregen, wanneer er geen actie op internet werd gevoerd:
1. de aanvankelijke boete van 2500 euro voor het niet bij je hebben van het identiteitsbewijs (2005)
2. en de draconische straf op het niet accepteren van de “slimme” energiemeter (zes maanden cel) van Maria¹ in 2009
_____________________________________________________________________________________________________
¹Maria van der Hoeven, oud-ministra van Ec. Zaken, die nou lekker fulltime “haar” Lou mag verzorgen, wat ze overigens uitstekend doet.
Tijd voor actie! Als het zo doorgaat leven we binnenkort allemaal in V for Vendetta-land
Europarlementariërs worden aangestuurd door de top van het bedrijfsleven. Het zicht op een miljoenensalaris weegt nu eenmaal net iets zwaarder dan ‘principes.’ Alle grote bedrijven hebben inmiddels ‘gedragscodes’ of ‘social media richtlijnen’ die Artikel 7 van de Grondwet volledig kunnen uitschakelen. In veel gevallen zelfs het gesproken woord kunnen verbieden. Geen rechter die zich nog iets van Artikel 7 aantrekt. Als het bedrijf zegt: ‘Daar doen wij niet aan mee,’ bestaat het voor de rechter ook niet meer.
Aangezien de Grondwet het fundament moet zijn voor alle andere wetten en regels, stort het hele kaartenhuis vroeger of later in elkaar. En welk jaar is daarvoor beter geschikt dan 2012?