dinsdag 10 maart, 2026
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

Hitler was ook maar een SSlachtoffer

by Cornelis IJzerdraat
5 september 2013
in Buitenland
0 0
0

Een messiacomplex, ooit van gehoord? Wij ook niet. Maar als je dat dus hebt dan ben je best wel heel erg zielig. Dan denk je dus dat je Jezus Christus bent enzo. Dat jij de uitverkorene bent om iedereen te redden van kwaad en onheil en ellende en de vijand kapotdood moet maken. Stop je die eigenschappen in een politicus, dan krijg je Geert Wilders Adolf Hitler. Zijn doel in het leven was das Deutsche Überras veilig te stellen en te verlossen van het het supermegaultrakwaad, de Joden. Want dat was toch een vies minderwaardig volk en bovendien was het ook nog eens hun schuld dat Duitsland verloren had in WO-I. Uitroeien die hap dus. Dat is hem redelijk gelukt, alhoewel het nooit tot de grote “Endlösung” is gekomen, het uitroeien van álle Joden. Maar eigenlijk kan die arme Adolf er dus niets aan doen he. Ziekjes was ie, in zijn hoofd. Want ja, denken dat je Jezus Christus bent klopt natuurlijk niet helemaal. Op de Universiteit van Cambrigde hebben ze meneer Hitler aan de hand van propaganda uitzendingen op de radio met terugwerkende kracht even kapotgepsycholiseerd en op die manier aangetoond dat Der Führer dus eigelijk gewoon een zielig gekkie was. En hoe minder hij zijn ambities waar kon maken, hoe zieliger hij werd. Een slachtoffer dus. Van zijn eigen waan ideeën. Waan ideeën die 39.000.000 mensen het leven hebben gekost. Denkt u vanavond ook even aan deze arme, arme man?

Tags: Adolf HitlerhitlerJezus ComplexmessiacomplexparanoiaUniversiteit van Cambridgezielig
Next Post

Utrecht legt vrijheid aan banden op bevrijdingsdag

Comments 0

  1. joost tibosch sr says:
    14 jaren ago

    Je hebt het bij een tempelier Breivik, zelfs bij een megalomane Wilders zoals nu in de VS weer blijkt,, maar zeker ook -met name na1941- bij een Htler..telkens dat Messiascomplex.. en dat zijn beslist geen “arme” mannen, die zoiets overkomt, maar in al onze beperktheid bewust kiezende en ver-antwoordelijke, dus zo ook te beoordelen individuen! Degene, die van de eerste christenen een Messiasaureool kreeg en die met dat aureool de geschiedenis in is gegaan, had zelf helemaal geen last van een Messiascomplex -voorzover ik dat met al mijn huidige historische en literaire kennis kan beoordelen- en dat was die ene geweldige Jezus uit Nazareth.

    Beantwoorden
  2. xaai says:
    14 jaren ago

    Wilders gelijkstellen aan Hitler, doe toch niet zo psychisch.

    Beantwoorden
  3. xaai says:
    14 jaren ago

    De man wordt zélf bedreigd, nota bene door de soldaten van allah, aanhangers van een totalitaire ideologie, de nazislam.
    Hij gaat 24/7 beveiligd door het leven.

    Mochten zijn bedreigers ooit de kans krijgen Geert standrechtelijk te executeren, net als van Gogh en Fortuyn, heeft hij dat mede te danken aan mensen als u, de Wilders-is-Hitler-de la Tourette lijders.

    Beantwoorden
  4. Ellen says:
    14 jaren ago

    -Edit: Dankjewel hoor.

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist