zaterdag 14 maart, 2026
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

Boko Haram fusilleert erop los

by Kara Killer
16 april 2014
in Buitenland
0 0
0

Westers onderwijs is het aller slechtste en ergste en zondigste wat je je kind aan kunt doen als we Boko Haram moeten geloven. Nee, Boko Haram is niet een of ander nieuw bokstalent of nobelprijswinnaar in de categorie onderwijs. Boko Haram betekent letterlijk “Westerse opvoeding is heiligschennis”. Zo noemt een Nigeriaanse sekte zichzelf die *gaap* heel Nigeria wil indoctrineren met de sharia. Vermoeiend en dodelijk.

Gisteren zijn zeker twintig Nigeriaanse studenten koelbloedig geëxecuteerd op een hogeschool in Mubi waar blijkbaar westers onderwijs gegeven wordt. Geheel in WOII-stijl werden de leerlingen opgesteld en gesommeerd hun naam te noemen en selectief doodgeschoten. Volgens docenten zijn er wel veertig leerlingen omgekomen. Deze actie was een vergelding voor een eerdere anti-Boko Haram legeroperatie die uitgevoerd werd.

Weer eens een voorbeeld van de leeghoofdigheid van mensen die zich laten wijsmaken dat religie een vrijbrief is om andersdenkenden maar af te schieten zodat de wereld een betere plek wordt. Nou beste radicale  moslims, christenen, boeddhisten, joden, taötisten, hindoeïsten, of welk ander sprookjesgeloof  je dan ook uitdraagt, uitmoordt, haat en onverdraagt, het heeft nog nooit iets opgeleverd. Nooit. Haat, onverdraagzaamheid, intolerantie, dood, oorlog en aids. Dat is wat religie ons gebracht heeft. De een wat meer dan de ander, maar dat mensen moeten sterven omdat ze zich niet jouw geloof laten opdringen is ziek. Wat kan het jou als gelovige rotten dat een ander er niet voor kiest om tot jouw god te bidden? Leven en laten leven mensen.

Tags: MoordenNigeriaReligieschool
Next Post

Chinees restaurant bevestigt clichés

Comments 0

  1. Henk says:
    13 jaren ago

    Haat en onverdraagzaamheid draag je zelf ook uit in dit stuk, leven en laten leven zeg je, doe het zelf dan ook! Scheer niet iedereen over één kam.

    Beantwoorden
  2. pillewil says:
    13 jaren ago

    verschrikkelijk, moet je voorstellen dat je naar voren geroepen wordt, je weet dat je dood gaat en je kan er niets aan doen….. verschrikkelijk.

    (aids is nochtans iets biologisch, overigens)

    Beantwoorden
  3. Yeyo says:
    13 jaren ago

    Aids mag iets biologisch zijn, maar zo lang de paus pretendeert dat je in de hel zal branden als je een condoom gebruikt en aids dus floreert in gebieden waar ze zijn woord voor waarheid aannemen, vind ik ook dat het religie aan te rekenen valt dat die ziekte nog steeds woekert.

    Henk, ik ben benieuwd wat voor positieve verhalen jij kan vertellen over religie, ik kan namelijk niets verzinnen waar de wereld een betere plek door is geworden als het om geloof gaat. Oh wacht, het gaat natuurlijk om het leven hierna! En in dit leven zoveel mogelijk zieltjes werven om een wit voetje bij je god te halen?

    Beantwoorden
  4. pillewil says:
    13 jaren ago

    @yeyo
    Onzin. Als iedereen volgens de paus zou leven zou AIDS vrijwel verdwijnen. Immers is naast een condoom, seks met slechts één partner ook een goed middel tegen AIDS. Als iedereen, zoals de paus stelt, slecht een sekspartner zou hebben zou de verpreiding van AIDS vrijwel geheel verdwijnen.
    En natuurlijk heeft religie ook tot goede daden geïnspireerd–de wereld is niet zwart-wit.

    Beantwoorden
  5. Comodo Wa says:
    13 jaren ago

    Hoe kan het anders, bij deze harteloze zeer laaggeletterde idioten is één ding belangrijk. Mensen van ontwikkeling uitsluiten, want als geleerd hebt kunnen ze je niets wijsmaken, dat hebben ze liever niet. Alleen al het dwangmatige bij dit samenraapsel geeft al te denken. Wij willen het gewoon niet onder ogen zien, dat de islam in opmars is, om het Westen over te nemen. Het is onder het mom van religie de westerse waarden en normen aan te vallen! Hier bij zie duidelijk dat er helemaal een logica achter zit. Dit straalt duidelijk onverdraagzaamheid uit en zonder enige vorm van mededogen worden onschuldige mensen koelbloedig afgeslacht!

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist