Je hebt geen keuze. Je wordt nou eenmaal geboren als jongetje of als meisje. Eventueel kun je daar nog een beetje wat aan bijsleutelen (zwaar NSFW) maar dan heb je het ook wel gehad. Wat wel een keuze is is de manier waarop je jezelf profileert. Vrouwen lopen er in deze tijd gewoon bij alsof ze om niets al verkracht willen worden. Zeggen wij niet, dat zegt een hele enge en nare Republikein in Amerika. Afgevaardigde Roger Rivard kon het in een lokaal blaadje namelijk niet laten zijn ware zieke gedachtegangen te uiten. Toen het lokale krantje het publiceerde was er geen haan die er naar kraaide, hooguit een redneck die het alleen maar kon toejuichen. Helaas voor Roger en goed voor de rest van de wereld is het een bekend feit dat de landelijke Amerikaanse journaille en de oppositie alles er aan doet om vuiligheden op te zoeken. Afgelopen week kwam dan ook dit onderwerp naar boven drijven en was de wereld te klein. Iedereen viel er terecht over en Roger en zijn mediacampagneteam deden er alles aan om het af te zwakken. Hij had het noooooit zo bedoeld. Hij wilde slechts de vaders waarschuwen voor het gevaar van de maatschappij en de verkrachters die erin rondlopen. Hoe je het ook wendt of keert de boodschap blijft staan. Verkrachten is niet goed maar de meisjes in Amerika vragen er wel heul erg zelf om. Wat voor kortsluiting heb je in je knar als je zoiets durft te denken, laat staan dat je het dan ook nog durft te zeggen. Verkracht worden is een keuze….hoe verzin je het. Wij wensen Roger Rivard veel verkrachtingen toe de komende tijd.

Is een hijkel onderwerp.Natuurlijk nooit een keuze.Maar ook; in stad groningen onderzocht in begin jaren 80: meer dan 25% VALSE aangiftes voor verkrachtingen! Zorgvuldigheid en bewijslast is geboden…..
reden; wraak op ex vriendje, te laat thuis, gein trappen…
Ja politie agent Mark Marchand van politie Kennemerland klauwde met zijn klauwen bruut in mijn vagina en kwam daar tot nu ook nog steeds strafrechtelijk niet vervolgd ook af met: Ze riep zelf in mijn kut kom maar halen.
En daarom wordt mijn aangifte in de bureaulade gehouden bij commissaris Marchand, zelfs geen sepot.
tuurlijk als je je kleed als slet of aanbiedingshoer moet je niet gaan zeiken dat er iets gebeurt. Je vraagt aandacht dan krijg je aandacht
Mannen die denken dat vrouwen er zelf om vragen als ze zich kleden zoals ze zelf willen (hoe belabberd ook soms) er om vragen om preventief gekortwiekt te worden.
Niet achter je zielige pik aanlopen is pas een keuze. Niemand kan je dwingen tot een bepaalde handeling zoals een ander gaan verkrachten. Je hebt het zelf in de hand.
He Jeroentje
Als homo’s nou eens zo’n denkwijze er op na zouden houden…….
Zou jij waarschijnlijk elke dag anaal genomen worden.
Prachtig stukje van deze Roger Rivard. Hoe meer van dit soort verhaaltjes ontstaan des te groter de kans dat de republikeinen het presidentschap wel kunnen vergeten.
Overigens heeft hij zijn naam wel mee. ‘Roger’ is een van de vele woorden voor ‘neuken’.
kinderverkrachter Sietze van der Zee eist huisvesting en politie/verkrachter agent Mark Marchand eist dat ik wordt veroordeeld tot lijfsdwang=is huisvesting in justitiecellen.
J. Pik(et)
Ach je hoeft “verkracht worden ” maar met “vermoord worden” te vervangen en dat lees je vanzelf hoe idioot die stelling is toch?
Vermoord worden is een keuze ….