vrijdag 3 februari, 2023
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Video

Vlagverbod voor Turken bij UEFA Europacup Leaguewedstrijd

by Cargawar
22 oktober 2012
in Video
0 0
0

Uit angst voor rellen tussen aanhangers van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe en het Grieks-Cypriotische AEL Limassol heeft de UEFA, in al haar dictatoriale wijsheid, besloten een vlagverbod op te leggen voor de Turken. De UEFA Europa Leaguewedstrijd wordt op 25 oktober op Cyprus gespeeld, in het Griekse gedeelte van het eiland. Volgens geruchten zouden fans van Fenerbahçhe een verklaring hebben moeten ondertekenen waarin zij beloven geen Turkse of Turks-Cypriotische vlaggen mee te nemen naar de wedstrijd. De club zelf ontkent dit. Zij zegt dat hen door de UEFA is meegedeeld dat de supporters en het team zich aan de UEFA Fair Play-regels moeten houden. Turkse of Turks-Cypriotische vlaggen zijn hoe dan ook verboden. De returnwedstrijd in Istanbul wordt naar alle waarschijnlijkheid zonder publiek achter gesloten deuren gespeeld, uit angst voor ongeregeldheden. Overigens is over het vlagverbod niets bekend bij de Grieken, AEL Limassol verbiedt haar supporters dan ook niet om Griekse of Grieks-Cypriotische vlaggen mee te nemen naar de wedstrijd. Dat belooft een gloeiend heet avondje te worden donderdag…

Tags: CyprusEuropa LeagueGriekenlandTurkijeUEFA
Next Post

Jabba the Hut vouwt een bandana

Comments 0

  1. keuleniscool says:
    10 jaren ago

    Europacup is een wedstrijd in Europa .
    Daar heeft Turkije , een Aziatische agressieve moslimstaat niks verloren .
    Anders de naam onmiddellijk veranderen !

    Beantwoorden
  2. The Watcher says:
    10 jaren ago

    @keuleniscool Wat ben jij een ongelooflijk dom stuk vreten. Turkije hoort al tijden toe aan Europa. Je bent in de war met Israël en het songfestival. Je bent sowieso in de war. Punt.

    Beantwoorden
  3. keuleniscool says:
    10 jaren ago

    @The Watcher
    wat een agressie !

    Kijk een op de landkaart !
    Turkije ligt voor meer dan 98 % in Azië .
    Turkije een land in Azië met een totaal afwijkende cultuur ,
    met 100 miljoen agressieve moslims
    Turkije heeft al 1.000 jaar Europa bedreigd .
    Zie alle geschiedenis boeken !
    Dit land met zo een achterlijk geloof ,
    mag nu niet en NOOIT in de EU .
    Multi culti is over en uit…..

    Beantwoorden
  4. The Watcher says:
    10 jaren ago

    Jij bent nog te dom om te poepen. Er wonen geen christenen in Turkije dus? Bovendien: Turkije zou weleens de enige buffer kunnen zijn tegen een eventuele moslim tsunami vriend.

    Beantwoorden
  5. keuleniscool says:
    10 jaren ago

    @ Watcher
    Zijn alle turken zo dom en onbeschoft ?

    Beantwoorden
  6. The Watcher says:
    10 jaren ago

    Ah, je komt er niet meer uit en ga je dus maar veronderstellen dat ik Turk ben? Knap analytisch vermogen heb jij dan! Ik ben 100% kaas. Oogkleploos maar overallergisch voor domme mensen als jij. Krijg ik pietjes van. Ik daag jou uit: onderbouw je stelling dat Turkije Europa al 1.000 bedreigt. Doe dan?
    Om te beginnen bestaat Turkije pas 89 jaar. Opgericht op 29 oktober 1923 door Atatürk. Ten tweede: Wat bedoel je met Europa? Het werelddeel? De Europese Unie (anno 1958)? Die Griekse mythologiefiguur? Die maan van Jupiter? Het eiland in de Indische Oceaan? Het Duitse motorfietsenmerk? De Lotus Europa?

    En dan al 1.000 jaar! Wat knap van die 89-jaar oude republiek.

    Beantwoorden
  7. JustAhater says:
    10 jaren ago

    geweldig dit! @the watcher, het is verspilde moeite. Een bevooroordeeld mens ziet alleen zijn eigen gelijk. Die beste Keuleniscool is zo in de ban van de moslimhaat-tsunami dat ie dus letterlijk stront in zijn ogen heeft!
    Gelukkig zijn er nog mensen die dit soort intolerante figuren hun mond kunnen snoeren op een intellectuele manier. Petje af hiervoor.

    Beantwoorden
  8. hallo says:
    10 jaren ago

    -edit- Dit moeten we niet willen.

    Beantwoorden
  9. Kikker says:
    10 jaren ago

    @The Watcher

    Held.

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist