En defensie stelt zich weer eens enorm aan. Er schijnen twintig militairen van het Korps Commandotroepen lid te zijn van de motorclub Demons. Twintig militairen!1!!1! Dat is dus ongeveer die gehele motorclub. Ok, de naam Demons klinkt allemaal heel erg spannend maar wat kun je anders verwachten van elitemilitairen. Dat ze een nette site bouwen waarop staat uitgelegd waarom ze een motorclub hebben? Vergeet het maar. Ze hebben wel betere dingen te doen. Die gasten zijn opgeleid om met een klein groepje een compleet leger aan Talibaniërs te slopen en om landgenoten die gegijzeld zijn in oorlogsgebieden te bevrijden in het diepste geheim. Die menselijke oorlogsmachines nemen geen water mee op de missies die ze ondernemen. Zij slopen met blote handen een hert om het bloed op te vangen en het vervolgens op te drinken tegen de dorst en het vele ijzer dat erin zit. Mannen van staal. Die gaan na de zoveelste zware missie niet naar de plaatselijke voetbalclub waar het klootjesvolk al scheldend langs de lijn hun kroost aan het
aanmoedigen is vernederen is. Die hoeven niet een scheidsrechter alle denkbare terminale ziektes toe te wensen die er zijn. Nee, dat hebben zij niet nodig. Gewoon lekker met je kameraden en partners in ‘crime’ een biertje drinken, wat aan de motoren sleutelen en af en toe een stukje rijden. Zij gaan in hun vrije tijd niet als de gemiddelde burgerlul voor een kledingzaak shaggies staan roken en wachten tot vrouwlief klaar is met het shoppen in de zoveelste kledingwinkel. Een commando wil de zeldzame vrije tijd die hij heeft compleet indelen zoals hij dat zelf wil. Laat staan dat hij iets wil weten van het saaie kantoorleven dat het gemiddelde lulletje rozenwater heeft. Daar kunnen ze simpelweg niks mee. Een target is voor hen een hoofd waar een kogel doorheen gejaagd moet worden en niet een cijfertje dat voor 17:00 uur behaald moet worden. We houden in Nederland al geen leger meer over dus laat de laatste échte soldaten die we hebben alsjeblieft met rust.
GOED STUK!!!!
@verzet81
Dank je!
En zo is het ook nog eens een keer !
Er is maar 1 foute club die zit in DEN haag genoemd de tweede kamer !!!!!!!!!!
Die achtelijke bende in Den Haag met die joker van een Samson en een moederskindje van een nRutte moeten zelf maar eens flink onder de loep worden genomen.
Dan mag iedere Nederlander wel uitkijken: je zou wel eens op een openbaar toilet naast een discutabel persoon kunnen staan pissen! Als je baas dat komt te weten heeft ‘ie volgens de “normen” van defensie een heel goede reden om je eruit te trappen…….
Er is maar 1 foute club die zit in DEN haag genoemd de tweede kamer !!!!!!!!!!
Read more: http://moetenwenietwillen.nl/2012/11/commandos-lid-van-fout-motorclub/#ixzz2BH87VouQ