vrijdag 3 februari, 2023
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

Bejaarde kapot geslagen om eten varkensvlees

by Cornelis IJzerdraat
14 november 2012
in Binnenland
0 0
0

Nou niet allemaal meteen vanuit de onderbuik reageren. Het kan best kwetsend zijn namelijk, zo’n broodje. Helemaal als er varkensvlees op zit.  Kan echt hard aankomen hoor. En laten we ook niet vergeten dat het voor geloofsverdwaasden lastig is om goed afgewogen argumenten te gebruiken in een dicussie. Je zit toch in een schaamtecultuur enzo. Je moet opkomen voor je geloof, bam. Dus wat doe je dan als je als Moslimiaanse Kocatepe-supporter samen met je maatje bij de voetbalwedstrijd tegen Neptunes Schiebroek een 72-jarige(!!!!!!) man een broodje Mexicano ziet eten? Dan scheld je hem uit (oprotten met je kankervarkenskop), bespuug je hem en sla je hem van achteren knock-out. Want zo hoort dat. Is die bejaarde nou even helemaal van het potje afgerukt? Zo gaan we hier dus niet met elkaar om in dit land hè. Respekt muß sein en als die ongelovige Hollanders niet willen leren, dan moeten ze maar voelen. Beetje varkensvlees eten bij moslims in de buurt. Dat is vragen om problemen en dan moet je niet gek opkijken als je op je bakkes geslagen wordt. Lik op stuk beleid. En dan kan de politie wel op zoek gaan naar de daders; die gaan ze toch niet vinden. Het bestuur van Kocatepe is een onderzoek gestart, maar verwacht de daders niet te vinden. ‘Het loopt moeizaam, want de daders worden beschermd door hun eigen omgeving’, aldus een voorlichter. Jaja, dat krijg je, met zo’n schaamtecultuur. En de wedstrijd? Die is bij een stand van 4-2 in het voordeel van Neptunus gestaakt wegens ‘een ongeregeldheid tussen supporters van beide clubs‘. Een varkensetende Hollander was de aanleiding, benoem dat nou eens Kocatepe!

Tags: bejaarden
Next Post

Verhuur hel

Comments 0

  1. Pr. Dr. Ing. Akkermans says:
    10 jaren ago

    Volgend jaar maar met een hele grote groep een broodje gaan eten met frikandel, mexicano en zo bij Neptunes – Kocatepe. Wie gaat er mee?
    Ja dan ben je een held hoor als je een man van 72 in elkaar beukt. Maar Kocatepe zal de daders wel niet kennen, nee die horen niet bij ons wij zijn een nette vereniging. FYM

    Beantwoorden
  2. Yeyo says:
    10 jaren ago

    Wát een mongolen zeg. Varkens eten mag niet, maar wel neuken tot ze eindelijk een wijf toegewezen krijgen daar in Moslimië. Tief toch op stelletje randdebielen.
    Ich bin dabei!

    Beantwoorden
  3. uitzichtloos says:
    10 jaren ago

    Niet alleen deze laffe, respectloze moslimiaanse kutkoters zijn de enige schuldige, ook de omstanders die deze toekomstloze leeghoofden niet zelf aangepakt hebben of overgedragen aan de politie maar gewoon hebben staan toekijken mogen eens goed in de spiegel kijken en bij zichzelf afvragen of het echt de normaalste zaak van de wereld is dat anderen ook gewoon blijven toekijken als zijzelf een keer slachtoffer worden.. Wanneer is het voor ons eens genoeg en durven we met elkaar te zeggen tot hier en niet verder! Als we maar lang genoeg blijven zeggen: ‘een ander lost het wel op’, wordt er uiteindelijk door niemand wat aan gedaan..

    Beantwoorden
  4. Shaman says:
    10 jaren ago

    Zolang de overheid campagne blijft voeren om vooral niet zelf in te grijpen en zolang je als dader veroordeeld kan worden als je ingrijpt bij een incident kun je wachten tot je een ons weegt, uitzichtloos.

    Beantwoorden
  5. el bokkepoot says:
    10 jaren ago

    Volgend weekend gewoon weer even de hond voor de moskee laten schijten. Altijd weer een prima bodem voor een goed gesprek. Ja we zijn zo vredelievend totdat er weer eentje over sharia begint of een potje gevoetbalt wordt..

    Beantwoorden
  6. Comodo Wa says:
    10 jaren ago

    Wat mij frappeert, is dat deze zelfde achterlijke duivelse imbecielen, meer varkensvlees eten dan ze zelf zouden willen toegeven. Het is helemaal geen schaamtecultuur, om de drommel niet, het is gewoon één (achterlijkecultuur), niet meer en niet minder. Let wel: mensen die met schaamte leven, kunnen relativeren en hebben een bepaald denkvermogen of intelligentie, maar bij deze achterlijke hufters, kom je geen van beide opties tegen, dat maakt het verschil. Ook hoorde ik laatst, een Noord-Afrikaan zeggen, dat Marokkanen geen homo’s kennen. Op dat moment moest ik even slikken, waarom, omdat ik een paar dagen ervoor, een artikel las over sekstoerisme. Daarin stond er, dat wanneer je sex met jongens zou willen hebben, je naar Marokko moest gaan, en dan wordt je op jouw wenken bediend. Toen pas realiseerde ik mij weer, dat het ook zo is, want in Nederland kan je ze ook tegenkomen. Maar dat ontkennen deze leugenaars, maar het is publiek geheim, dat het wel degelijk zo is! Ook hier komt de zogenaamde “schaamtecultuur”, van liegen en vedriegen, om de hoek kijken! Er bestaat niet één cultuur op aarde, waar er geen homo’s of lesbiënnes voorkomen!

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist