donderdag 7 januari, 2021
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

Griekenland wederom gered

by Cornelis IJzerdraat
27 november 2012
in Buitenland
0 0
0
23
SHARES
252
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

weggegooid geldJa mensen, gaat u er weer even goed voor zitten. U wordt wederom even op zijn Grieks genomen verkracht. En nee, er is dankzij de heren en dames van het IMF geen ontkomen aan de anale festiviteiten, uitgevoerd door de duurste prostituee ever. € 43 miljard, dat zijn wederom negen nullen, die in de bozemloze put van Griekenland gestort worden. Dat betekent dat we náást die halve kop koffie per dag voor deze genomen beslissing van Europa, ook nog eens zeventig miljoen euro per jaar kwijt zijn aan kosten voor de lening. En dit de komende veertien jaar. Een lening waarvan de risico’s zo groot zijn dat niemand de garantie af wil geven dat dit geld überhaupt ooit nog terug komt. Maar, niet getreurd, de afgelopen jaren zijn de leningen aan Griekenland nog altijd winstgevend geweest, dus eigenlijk moeten we niet zo zeuren. Niet dat we hier ook maar een stuiver van terugzien, want de winsten worden ook weer teruggesluisd naar Griekenland. En ondertussen leeggeknepen worden tot de allerlaatste cent. Hard werken loont niet. Een belachelijk beleid, structureel weigeren tot hervorming en fraude dus wel. Naast een paar miljard euro, kiepen we dus de komende veertien jaar zeventig miljoen in dat vermaledijde Griekenland. Risicovol, zeker, maar het geld komt terug hoor! Kunt u rekenen? Reken er dan maar niet op. Waar u wel op kunt rekenen is stijging van de werkloosheid, een onverkoopbaar huis en hogere belastingen en stukken minder waar voor je geld. Drie hoeraatjes voor Europa.

Tags: EuroEuropaGriekenlandschuldencrisis
Next Post

Falende dames

Comments 0

  1. Ton Broekhuisen says:
    8 jaar ago

    Ik ben het niet eens met de sombere toonzetting van Kara. Er gaat ook veel goed in Griekenland. Hoorde ik van een dikke Griek. Met een sigaar in zijn mond. En een glas whisky in zijn knuist #dusja

    Beantwoorden
  2. everrrrrt says:
    8 jaar ago

    De geitenhoeder bedrijft seks. De paraveterinair bedrijft seks. De beurshandelaar bedrijft seks. De automonteur bedrijft seks. De wijnhandelaar bedrijft seks. De audicien bedrijft seks. De glasblazer bedrijft seks. De nettenboeter bedrijft seks. De dirigent bedrijft seks. De arbeidsrechtadvocaat bedrijft seks.

    Beantwoorden
  3. keuleniscool says:
    8 jaar ago

    De wereld vergaat …..
    Want de Grieken krijgen geld van de EU .
    Een giga bedrag , bijna 100 euro per inwoner van de EU .
    Voor zo veel geld kun je per inwoner 300 flesje echt Yupiler bier kopen !

    Beantwoorden
  4. P.H.M van de Kletersteeg says:
    8 jaar ago

    iDit is waanzin in de puurste vorm.Maar ook het bewijs dat luiheid, corruptie, omkoping,chantage en afpersing wel degelijk rendabel zijn.
    iedere griek krijgt nu weer 2870 euro.
    hrd nodig, anders kan ie niet naar de volgende demonstratie om de pensioenleeftijd onder de 45 te krijgen , en meer ambtenaren dan 33 per 100
    “werkenden”.

    dit is toch wel het bewjs van het massieve en volledig mislukken van europa…

    Beantwoorden
  5. Yeyo says:
    8 jaar ago

    EVERT! Laten we trouwen.

    En verder wat Kara zegt.

    Beantwoorden
  6. Paul-Jan Heijnen says:
    8 jaar ago

    Lang leve Rutte. Na 11 jaar een links bijvak als geschiedenis te hebben gestudeerd rekent hij ons knap voor dat de € 240 miljarden lening aan de brave Griekse regering en altijd correct belasting betalende Grieken ons niets gaat kosten.
    Lekker toch als je als superrijken zo' n kleine € 550 miljard bij buitenlandse banken veilig hebt geparkeerd.

    Beantwoorden
  7. Paul-Jan Heijnen says:
    8 jaar ago

    Lang leve Rutte. Na 11 jaar een links bijvak als geschiedenis te hebben gestudeerd rekent hij ons knap voor dat de € 240 miljarden lening aan de brave Griekse regering en altijd correct belasting betalende Grieken ons niets gaat kosten.
    Lekker toch als je als superrijken zo' n kleine € 550 miljard bij buitenlandse banken veilig hebt geparkeerd.

    Beantwoorden

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2021 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2021 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist