Rij veilig, rij met de trein. Uh, niet dus. Momenteel staat tussen Breukelen en Abcoude een dubbeldekker op het spoor in de hens. Fikse fik dus. Passagiers zijn uit de trein en er is opgeschaald naar GRIP I. Het lijkt erop dat er een beleidsteam bijeenkomt om de rampfik te managen. Vraag is nog even of dat beleidsteam uit de gemeente De Ronde Venen of de Stichtste Vecht wordt opgestart. Maakt allemaal eigenlijk helemaal niks uit, voorlopig is de trein blustechnisch slecht te breiken en dreigt het hele zooitje dus gewoon af te fikken. Updates alhier!
Update: drie jongens aangehouden voor de treinfik bij Breukelen die met vuurwerk de trein bijna tot ontploffing hebben gebracht.
Update: Getuige van de treinbrand die bij de brandhaard zat hier
Update: Er is afgeschaald naar GRIP NUL. Geen toeters en bellen meer. Brand onder controle en iedere gepiepte mag weer van zijn welverdiende rust gaan genieten. Hoe die trein verder wegkomt is nog even de vraag.
Wil ik een keer naar Utrecht, gezellig uit. 1 keer. Ik kom er nooit. Maar dan hoor je dat er een defecte trein is bij Breukelen en kan je tot 6 uur niet richting Utrecht.
Dit heeft echt mijn dag verpest.