vrijdag 1 juli, 2022
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

Lance Armstrong is een oud wijf geworden

by Redactie
15 januari 2013
in Buitenland
0 0
5
Lance Armstrong is een oud wijf geworden

Lance Armstrong is een lul. Lance Armstrong is de anti-sportheld van dit tijdperk. Lance Armstrong is een vieze vuile leugenaar. Lance Armstrong is een schande voor de wielersport. Wat? Voor de gehele mensheid is Lance Armstrong een schande. Lance Armstrong geeft het slechte voorbeeld richting de jeugd. Zo valt de hele wereld ongeveer over hem heen. Nee, wij tot voor kort niet. Wij begrijpen prima dat je doping gebruikt. Zonder wat extra’s in je lichaam te flikkeren red je het al sinds jaar en dag niet om mee te kunnen komen in een grote wielerwedstrijd. Laat staan dat je zo’n tocht weet te winnen. Lance heeft gebruikt, maar je kunt er donder op zeggen dat 90% van het peloton heeft gebruikt, dus als je het zo bekijkt heeft hij alsnog gewoon eerlijk gewonnen. Hij was gewoon de beste gebruiker. Veel mensen denken trouwens ook nog altijd dat je gewoon wat EPO in je lichaam kunt pleuren en dat je vervolgens met twee vingers in je neus de Mont Ventoux op kan fietsen. Niks is minder waar. Pas wanneer je keihard traint, dag in, dag uit. Dan heeft het zin om bijvoorbeeld EPO te gebruiken. Overigens staan er op de dopinglijst ook heel wat middelen die je prestaties juist verminderen. Wij hebben dan ook diep respect voor de prestaties van Lance Armstrong in het wielrennen. Lance Armstrong was de favoriete wielrenner van de voltallige redactie. Niet alleen om zijn overwinningen maar zeker ook om de dikke middelvinger die hij jarenlang gaf naar alles en iedereen die hem beschuldigde van doping. Zelfs toen holmaatje Mart Smeets aan de eerlijkheid van Lance Armstrong  openlijk begon te twijfelen verroerde “The Lance” zich geen ene centimeter. Maar toch zijn wij he-le-maal klaar met Lance Armstrong. Het is over en uit. Al het respect is verdwenen. Waarom? Omdat Lance Armstrong niet de ballen bal meer heeft die hij had. Uitgerekend in de show van de grootste droeftoeter van het noordelijke halfrond gaat meneer – zeer waarschijnlijk want de opname is nog niet uitgezonden – bekennen dat hij tóch doping heeft gebruikt. Niet in één of ander goed sportprogramma. Niet tegenover een stel goede sportjournalisten tijdens een persconferentie. Nee hoor. Oprah Winfrey. De vrouw die voor 1000 maal de Balkenende norm de gemiddelde Amerikaanse huisvrouw aan het janken moet maken of naar de psycholoog lult. Lance Armstrong, je bent een eng oud wijf geworden.

Tags: DopingOprah
Next Post

Diender schaamt zich kapot om bekeuring uit te schrijven

Comments 5

  1. keuleniscool says:
    9 jaren ago

    Graainen , graaien,graaien,graaien,graaien,graaien,graaien,graaien,
    is het motto van zeer vele sporters , politici,s , advocaten , bankiers , moraal predikers en ander tuig .
    Moreel is ver zoek ….

    Beantwoorden
  2. Jan-Willem says:
    9 jaren ago

    Het gebruik van doping gaat veel verder dan het gebruik van de middelen op zich.
    De drijfveer om die te gebruiken is psychisch.
    Men kan die drijfveer succes verslaving noemen. Of verslaafd aan willen winnen.
    Zeker in Amerika is succes hebben een belangrijk maatschappelijk gegeven.
    Het doel heiligt daarbij soms de middelen.
    Dan doe je alles om dat te bereiken ook al loop je daarmee lichamelijke en andere schade mee op.
    Wie op deze manier heel hoog wil reiken, kan ook heel diep vallen.
    En wordt men bij wijze van spreken een oud wijf.
    Wanneer iedereen die bij sport betrokken is hier nu zijn lessen uit leert heeft de bekentenis van Lance toch nog iets positiefs opgeleverd.

    Beantwoorden
  3. Korreltje Zout says:
    9 jaren ago

    Nou wacht even. Hij heeft niet alleen zijn middelvinger opgestoken en mensen glashard voorgelogen maar ook allerlei oud-vrienden, oud-assistenten, collega’s, journalisten en uitgeverijen bedreigd en lastig gevallen met rechtzaken en leugenachtige propaganda. Dit is meer een psychopatische dictator dan een gezonde sporter. Ik walg van hem.

    Beantwoorden
  4. Korreltje Zout says:
    9 jaren ago

    “Ja, maar iedereen doet het”

    Zoiets zeiden de plunderende negers in Los Angeles in 1992 vast ook tegen elkaar toen ze winkels leegroofden, autos in de fik staken en hun stad in puin sloegen.

    Goed argument!

    Doping is valsspelen. Nooit goed. Als ik voor de gek gehouden wil worden, ga ik wel naar een goochelvoorstelling.

    Griekenland, Lance Armstrong, Enron, Willibrord Frequin, Diederik Stapel, allemaal valsspelend tuig.

    Beantwoorden
  5. keuleniscool says:
    9 jaren ago

    Die schurk heeft het geloof in de Tour de France naar de kloten geholpen !
    Hij heef levenslang verdiend en die krijgt hij ook!

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist