Wat is dit nu weer voor iets? PvdA-burgemeesters die ineens van doorpakken weten. Gisteren al Rob van Gijzel, PvdA-burgemeester in Eindhoven, die positief in het nieuws was en nu alweer een PvdA’er die last heeft van ruggengraat. Enter Ahmed Aboutaleb, de volbloed Marokkaanse PvdA-burgemeester van Rotterdam die laat zien dat het niet allemaal kommer en kwel is wat er uit de noordelijke Sahara komt. In Rotterdam-Zuid is het namelijk niet allemaal koek en ei. De wijk IJsselmonde (vooral bekend van de dagelijkse files bij de Brienenoordbrug) wordt namelijk stuk geterroriseerd door hang- en tuigjeugd. IJzeren Ahmed is dat zat. In tegenstelling tot ander weekdierige PvdA-burgemeesters als bijvoorbeeld Pieter Broertjes van Hilversum (‘Allemaal incidentjes mensen, onveiligheid is maar een gevoel, gewoon doorlopen allemaal’) pakt Abou gewoon wel door. Hatseflats en lik op stuk. Oppakken dat tuig en het daar niet bij laten zitten. Want wat is vaak de oorzaak van jeugd die zich niet gedraagt? Juist, falend ouderschap. De ouders mogen zich dan ook op het politiebureau komen verantwoorden voor hun onvermogen om hun kind fatsoenlijk op te voeden. En laat nou een groot gedeelte van de ouders van deze potentiële kopschoppers leven van een uitkering. Kom er maar in, Ab: ‘Ze kunnen gekort worden op de uitkering als zij onvoldoende doen om hun kind tot de orde te roepen. Het gaat erom dat zij verantwoordelijk zijn en dat zij op die verantwoordelijkheid worden aangesproken.’ Kijkerdekijk, zo kan het dus ook. Niks geen daderknuffelen, niks geen thee, niks geen koetsjie koetsjie. Zo mogen we het graag zien. Dit land is het zat en het lijkt er op dat ze dat zelfs bij de PvdA beginnen door te krijgen. Asjemenou.
Toch maar weer theekoppies klaar zetten…..
De eerste beste jurist veegt dat van tafel.
Wat je WEL mag is schuld vaststellen, en samen met 15% samengestelde rente laten staan totdat de lieveling een eigen inkomen (uitkering) heeft en die hard innen.
Van een nederlander wordt alles afgepakt, doe hetzelfde maar bij die klootzakken.
De wet op verantwoordelijkheid van ouders is nou eenmal –ook door pvda- veranderd.
Ouders zijn alleen aansprakelijk, als zij het schademakend gedrag van koters konden voorKOMEN.
Maar de meeste zien VOORkomen beter zitten.
In die gevallen, waar crimineel gedrag de schade veroorzaakt, en waar ouders aansprakelijk zijn, VOLLEDIG en DIRECT kortrn op uitkering.
Geen vrij te laten norm.
Ga ze eindelijk maar een behandelen zoals autochtonen worden behandeld.
Voor Abbie: autochtonen zijn de echte nederlanders die hier al generaties lang wonen.
HIER IS DE SHAMAN!!
Toch wel jammer dat Rotterdam Zuid geholpen moet worden met behulp van Amsterdam.
Roepen is 1. Juridisch dichttimmeren is 2. Volgens mij is er aanpassing van de wet geweest die dit nagenoeg onmogelijk maakt. Jammer, want wat mij betreft pleur je dit soort figuren richting Noord-Korea met het gezin. Kunnen ze dat pubertuig opvreten. Niets uitkering of warm vreten. Vreet mekaar maar op. Hoppatee!
Het gros van dit tuig zijn de marokkaanse ettertjes , gevolgd door de turken .
Kijk eens naar opsporing verzocht !
Bij ernstig wangedrag = gevangenisstraf ,
straf uitzitten ,Nederlandse pas afnemen en retour hun geliefde vaderland voor ALTIJD !