zaterdag 9 januari, 2021
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

Burgemeester Amersfoort tegen knokploegen

by Redactie
1 februari 2013
in Binnenland
0 0
5
23
SHARES
252
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

KnokploegerTs....Nederland is definitief volledig de weg kwijt. Het is blijkbaar normaal om met een mannetje of acht gewetenloos het licht uit de ogen te bonjouren van een willekeurige passant. Nog geen week nadat bekend werd dat er in Eindhoven een jonge man aan gruzelementen werd getrapt was het op diverse plekken alweer raak. Maar dat boeit Justitie geen ene ingegroeide konthaar want die schijnen wel andere prioriteiten te hebben. Afgelopen dinsdag werd nogmaals duidelijk wat “respect” anno 2013 inhoudt. Eind 2012 vond een stel varkens het nodig om een grensrechter te laten stoppen met vlaggen en schreeuwde heel Nederland moord en brand. Een maand later worden voetbalspelers alweer belaagd met racistische spreekkoren en grensrechters bekogeld met ijsballen des doods. Is het dan echt heel gek dat er in bepaalde delen van Nederland mensen rondlopen die het allemaal niet meer zo tof vinden? Die zeggen dat als de overheid niets doet ze het zelf wel opknappen? Mensen die het hun eer te na is om altijd maar te wachten op een falend justitieel baggersysteem? Die zeggen “tot hier en not verder?” Nee dat is niet gek. Het zou potjandriedubbeltjes eens tijd worden zelfs. Dat zijn verdomme de zeldzame mensen in de maatschappij die nog wel beschikken over oprechte verantwoordelijkheid voor de samenleving. Mensen die klaar zijn met de etterende pus uitzuigende puberende ratten van de samenleving. Mensen die vrijwillig solliciteren naar een strafblad en het niet erg vinden straattuig de tyfus in te trappen om de buurt weer wat leefbaarder te maken. Juristen, advocaten, pliesie, moralfags cq. fatsoensrakkers en ander besluiteloos kudtvolk wil er niks van weten. Die laten nog liever hun dochter meerdere malen verkrachten en hun zoon gehandicapt trappen, want: “ook de daders zijn vaak slachtoffer van de samenleving.” Dikke groene spuugkotsrochel op die mensen. Sterf heel langzaam aan een enorm pijnlijke pokkenepidemie. Gelukkig is er dan nog altijd één klein dorpje dat steevast overeind weet blijven te staan door middel van een super ultra mega geheim toverdrankje (Lees: oprecht moraal) bestaand uit het middel “trots”.

Dat ene kleine dorpje bevindt zich in het midden van het land en heet Hoogland. “Doe maar normaal, dan doe je al Hoogland’s genoeg” en “Het gras van de buren is minder groen als die van wullie” Ondanks dat ze zijn ingesloten door het falende wannabe Utrecht, genaamd Amersfoort, houden de trotse inwoners van Hoogland de borst fier overeind. Ze zijn he-le-maal klaar met overlastgevend tuig en besloten daarom een knokploeg op te richten. Je zou zeggen: “Chapeau! Wat een daadkracht!” Maar dat is dus niet zo. De klootzak man die zichzelf de burgerlul burgervader van gemeente Amersfoort, dus ook Hoogland, mag noemen vindt het idee verwerpelijk. De burger mag immers niet het recht in eigen handen nemen. Wanneer haal je die plaat voor je kop weg, burgemeester Bolsius? De gemeente is al sinds 1 oktober 2010 bezig de boel onder controle te krijgen maar de situatie wordt nog altijd alleen maar erger. Gelijke rechten gelijke kansen. Geef die knokploeg(en) dan ook eens de kans om te bewijzen dat de aanpak van hen wellicht wel zijn vruchten afwerpt. Of beter: geef die knokploegen een gedegen training, riotgear outfit en 12-gauge shotgun (op zijn minst titanium honkbalknuppels) en zorg dat de straten weer begaanbaar worden voor iedereen en niet alleen voor het tuig van de richel. Bolsius, wij vinden je een krampachtig zielig in het nauwgedreven angsthaas…moraalridderende oetlul…hang die ambtsketting zo snel mogelijk aan de wilgen.

Tags: AmersfoortburgemeesterHooglandknokploegTegen
Next Post

Camover - nieuwste rage onder anarchisten

Comments 5

  1. Gerrit Rietveld says:
    8 jaar ago

    Ik wacht even met mijn mening geven totdat van der Kletersteeg zijn licht heeft laten schijnen over dit onderwerp.

    Beantwoorden
  2. Korreltje Zout says:
    8 jaar ago

    “ook de daders zijn vaak slachtoffer van de samenleving.”

    Kijk, iedereen die dat serieus meent gaat naar een heropvoedingskamp, als ik dictator wordt.

    Knokploegen zijn goed, doodseskaders nog beter. Oprrruimen wat de rest van de samenleving te bang is om op te ruimen. Niet uit haat of zo, maar om problemen op te lossen.

    Beantwoorden
  3. Henk says:
    8 jaar ago

    Knokploegen? Je kunt er op wachten.
    grH

    Beantwoorden
  4. overVecht says:
    8 jaar ago

    @Korreltje Zout

    Mijn stem heb je!

    Beantwoorden
  5. E.Eliveld says:
    8 jaar ago

    Zou Bolsius de term ‘ondergronds’ niet snappen? Wedden dat als de bevolking duidelijk is dat het tuig is dat in mekaar wordt geramd iedereen stijf zijn/haar mond dicht houdt?

    Beantwoorden

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2021 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2021 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist