woensdag 10 augustus, 2022
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

Beyoncé: Buig hoeren!

by Kara Killer
19 maart 2013
in Binnenland
0 0
10

Consternatie galore op het wereldwijde web. De nieuwe single “Bow Down”van Beyoncé is gisteren verschenen op haar website en deze is in niet al te goede aarde gevallen bij het publiek. In het nummer laat ze even weten dat alle kleine meisjes net als haar willen zijn en dat die hoeren vooral moeten buigen voor mevrouw. RESPECT moeten jullie tonen, hoeren! En laat ook niemand denken dat ze over de rug van manlief Jay-Z zo bekend is geworden, ze is helemaal selfmade hoeren, buigen! Het hele nummer is eigenlijk niet meer dan een ode aan zichzelf over hoe tof ze wel niet is en hoe goed ze het doet, met een sneer naar trouwe fans die avond aan avond compleet met haarborstel “All the single ladies” voor de spiegel stonden te playbacken. Misschien is het een wanhoopsdaad om haar streetrep te restaureren nadat ze door wat onflatteuze foto’s – gemaakt op de Super Bowl-  wereldwijd te kakken werd gezet. Maar dat zou een beetje naïef van haar zijn. Het is geheel op haar eigen conto te schrijven namelijk. De MILF liet haar eigen publicist vragen of die foto’s pretty pretty please van het internet afgehaald konden worden. Niet zo’n hele slimme zet dus. Evenals deze single, waarop de kritieken niet mals zijn. Gevalletje schuld/bult als je het ons vraagt. Beyoncé mag dan de natte droom zijn van menig kerel en zal ze al een tijdje niet meer voor de poen aan het werk hoeven, ook voor Beyoncé geldt dat ze gemaakt en gebroken kan worden. Beste Beyoncé, we hebben één adviesje voor je: never bite the hand that feeds you.
Instant update: Zijn wij de enige hier die in het intro horen: “I’m coming down with my titties on the ground”? Dat kind baren heeft Beyoncé blijkbaar niet veel goed gedaan.

Tags: BeyoncéBow DownJay-ZKritiekMememuziekSuper Bowl
Next Post

Zero tolerance! Darien Long: kick ass mall cop!

Comments 10

  1. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    9 jaren ago

    Paar keer een stevige beurt geven en dan dumpen; dat is de gebruiksaanwijzing voor haar

    Beantwoorden
  2. Anna says:
    9 jaren ago

    Behalve dat de teksten respectloos zijn naar haar fans toe is de muziek ook compleet waardeloos, hoort meer bij een slechte horrorvideo game.

    Beantwoorden
  3. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    9 jaren ago

    Echte horror hebben we uitgeprobeerd op islam terroristen.
    We dwongen ze naar een video te kijken waarop Anne naakt de horlepiep danste.
    Drie van de vijf kregen een hartstilstand.
    de andere twee werden van schrik impotent…..

    Hoorapparaatje goed instellen anne Helpt!
    En nog een prettige dag verder!

    Beantwoorden
  4. Anna says:
    9 jaren ago

    Het misselijkmakende met zijn geslachtsdeel denkende mannetje is weer van de partij. Therapie wil maar niet aanslaan zo te lezen.

    Beantwoorden
  5. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    9 jaren ago

    ach ja mijn iefste anne; mijn zaadkop heeft meer levende hersencellen en betere smaak dan die bult op jouw nek.
    geeft niks hoor; gewoon weer terug op medicatie anne; jij, of in ieder geval je omgeving, gaat zich een stuk beter voelen!

    Beantwoorden
    • Anna says:
      9 jaren ago

      Ik ga me niet verlagen tot jouw niveau.

      Beantwoorden
  6. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    9 jaren ago

    Volgens mij ben je nu boos en voel je je lichtelijk in je kruis getast…..

    Beantwoorden
  7. BlijeReaguurder says:
    9 jaren ago

    Beste Kletersteeg,
    Ik heb het vermoeden dat niemand in haar kruis mag tasten. Dat zou haar reacties verklaren.

    Verder hebben we met Beyonce weer een “artiest” die alle contact met de realiteit kwijt is. Daar kan je toch niets meer serieus van nemen, hoogstens serieus nemen.

    Beantwoorden
  8. leona says:
    9 jaren ago

    Wat een lul is die Kleutersteeg. . . .

    Beantwoorden
  9. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    9 jaren ago

    Iets wat jij kennelijk heel duidelijkeen tekort aan hebt?

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist