dinsdag 10 maart, 2026
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

MWNW zoekt nieuwe schrijvers!

by Redactie
22 september 2013
in Binnenland
0 0
6

MWNW.nl is aan het groeien. Zo hard zelfs dat we op zoek zijn. Op zoek naar die verscholen getalenteerde schrijvers die meer willen doen dan alleen in het lokale sufferdje voor de vijf lezende dorpelingen een ANP bericht overschrijven wat al een week oud is. Wij zoeken mensen die op eigen houtje gers nieuws weten te vinden en daar bemmende stukken van kunnen brouwen. Je politieke voorkeur of levenswijze mag geen reden zijn om je ervan te weerhouden om iets in te sturen. Wij geloven immers niet dat één richting de bepalende is.

Jij vindt dat je kan schrijven en wij zullen je laten weten of dat ook echt zo is of slechts een illusie. Wat wij heel erg belangrijk vinden is betrokkenheid bij het reilen en zeilen van en voor de site. Bij MWNW mogen schrijven is namelijk meer dan een stukje aanleveren om vervolgens weer terug in je grot te mogen kruipen. Wij als redactie verwachten dat je meedenkt in de visie en koers die we willen gaan varen en aan het varen zijn, want ook jouw mening telt daarin. Het mag vanzelf sprekend zijn dat je goed weet om te gaan met opbouwende kritiek.

Denk je dat jij de ballen of eierstokken hebt om een nieuwe aanwinst te kunnen zijn binnen ons team stuur dan zo snel mogelijk een heersend stuk in (richtlijn: 200 á 500 woorden) waarmee je ons weet te overtuigen. Op gebruik van de ik-vorm staat de doodstraf trouwens. Kom op, toetsenbordwarrrrior. Zet hem op.

Tags: TalentVideoZoekt
Next Post

Homo's: het zijn net gewone mensen

Comments 6

  1. Andie Arbeit says:
    13 jaren ago

    Been there, done that.

    Als jullie weigeren A-klasse prostituees te organiseren voor de redactiefeestjes moet je niet verwachten dat ik blijf…

    Beantwoorden
  2. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    13 jaren ago

    Ik wil best gratis tegen 1,5 euro per woord en een keer per maand een kudde A klasse hoeren voor vrij gebruik eenmaal per jaar een stukkie schrijven, dat ik dan zelf en mijn alter ego subliem vind…..

    Beantwoorden
  3. Cargawar says:
    13 jaren ago

    Ah, Andie, nu je het zegt…
    Staat nog een drankrekening van jou open.

    Nee Kletter, jij schrijft hier gratis en voor niks in de comments meer dan wij met z’n allen bij elkaar kunnen tikken. Dat houden we graag zo.

    Beantwoorden
  4. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    13 jaren ago

    Mijn bankrekening is…….en mijn adres bekend bij alle interessante meiden tussen 18 en 35.

    Maarre…is een simpele oplossing.noem mijn reacties het redactionele stukkie, en het redactinele stukke reactie
    ben je er ook….

    Wat denk je, de BVD en de securitate hebben al zoveel moeite om mij te vertalen en bij te houden; ben bijna staatsvijand nr 3

    Beantwoorden
  5. Anna says:
    13 jaren ago

    @Kleutersteeg, of je vergeet of en toe een dosis of de dosering moet verhoogd worden. Nu neemt de achtervolginswaanzin grotere vormen aan dan je witte leverziekte.

    Beantwoorden
  6. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    13 jaren ago

    @anne; ik schijn je wel bezig te houden; of liever: je bent zeer zwaar geobserdeerd ; als je aan mij denkt, wordt je zo nat als een staphorster dweil op vrijdag middag…

    Wat betreft pillen en doseringen; ik neem je heeeeeeeeeeel serieus; je bent een ervaringsdeskundige…

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist