woensdag 18 februari, 2026
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

WTF. 13-jarige overvalt winkel. Met een pistool

by Cornelis IJzerdraat
12 juni 2013
in Binnenland
0 0
6

prikkeldraad1-150x150WTF en OMG. De verAmerikanisering van de heikneuterige Nederlandse samenleving in beeld in het pittoreske Blerick, vlak nabij Venlo in de buurt. Copy-paste uit de Telegraaf: ‘Een 13-jarige jongen uit Blerick, bij Venlo, is woensdag thuis opgepakt, omdat hij half maart een winkel in zijn woonplaats zou hebben overvallen. Daarbij maakte hij gebruik van een vuurwapen, meldde de politie. Het is niet bekend hoeveel geld de jongen heeft meegenomen. Begin dit jaar zijn er meer overvallen in Blerick gepleegd. De politie onderzoekt die berovingen en verwacht binnenkort meer tieners te arresteren’. Laat dat even tot u doordringen. Een 13 (dertien) jarige jongen. Met een pistool. Die een winkel overvalt. ‘Ja ho’, zegt u. ‘Dat is de Telegraaf. Die roepen wel meer’. Maar kijk, de politie meldt het ook. Gewoon, alsof het de normaalste zaak van de wereld is. Dertien jaar.Dan ben je dus net van de basisschool af. Dan moet je nog drie jaar wachten voor je op een scooter mag snorren. Dan krijg je van je vader je eerste voorzichtige slokjes bier.  Als je dertien bent voetbal je op het plein, met je vrienden en maak je plannen om de wereld te veroveren als je later groot bent.  Dan hoor je tegen je moeder te klagen ‘hè moet ik echt al om half tien thuis zijn, ah mam ah toe nou’. Maar nee. Das war einmal. We zijn te sentimenteel. Tegenwoordig gaan dertienjarige jongens gewoon met een pistool op zak winkels beroven, want dat levert toch maar maximaal één jaar cel op. Zeg, nu Lubbers weer zo in het nieuws is, laten we dan ook maar een ander oud plan van hem van stal halen: Kampementen. Voor de heropvoeding van tuig dat de weg al kwijt is voor dat ze haren op hun scrotum hebben groeien. Lijkt ons een prima idee.

Next Post

Leraar draait horrorfilm SAW in de klas

Comments 6

  1. P.H.M.van de Kletersteeg--wie anders? says:
    13 jaren ago

    Maar hij heeft een beroep met toekomst gekozen.
    Hij gaat waarschijnelijk naar een jeugdinrichting, alwaar hij verwend wordt met kleding eerste klas vreten en super veel aandacht van allerlei sociale instanties die stapels rapporten over hem schrijven.

    Als hij 18 is wordt het laggu…..zolang ie niet gepakt wordt–en dat kan met een oplossings percentage van de parkeerbewaarders van 15 heel lang duren- heeft ie een lux leven.Auto’s meiden dope lekker eten, goede kleding.
    Veel en veel beter dan een looser die een beroep kiest.
    En alles wattie moet doen is buiten zijn eigen woongebied overvalletjes plegen.
    later zal hij ook leren dat een dooie getuige een goeie getuige is.

    Als hij 30 is, en hij legt wat aan de kant, hoeft hij nooit meer te werken.
    Wordt ie gepakt–so what? gaat ie naar het gezelschap van notoire parkeerbekeuringenniet betalers. Ook goed.
    Zijn miepie gaat dan effe leven van de soos en de soos betaalt aldus de huur.

    vergelijk dat nou eens met een jongen die een beroep kiest.
    Die krijgt een kut loontje, koopt geen vlees of kaas; assie mazzel heeft vind ie een griet die niemand wil en maakt haar zwanger, woont daarmee in een slecht geisoleerd uitgewoond door oostblokkers, blerende koters in huis vanwege de kindertoeslag, een lelijk buurmeissie en niemand die hem serieus neemt.

    keuze lijk me niet zo moeilijk; als ik dertien was zou ik naar school gaan en als hobby overvalletjes doen. Bij voorkeur oostblokkers.

    Beantwoorden
  2. BlijeReaguurder says:
    13 jaren ago

    Geachte heer van de Kletersteeg,

    Ik kan volledig instemmen met uw verhaal, op één punt na. U heeft het in uw voorlaatste alinea over “een griet die niemand wil en maakt haar zwanger, woont daarmee in een slecht geisoleerd uitgewoond door oostblokkers, blerende koters in huis vanwege de kindertoeslag, een lelijk buurmeissie en niemand die hem serieus neemt.”

    Waarschijnlijk betreft het een griet die iedereen juist wèl wil, echter die niemand meer wil na 1 jaar huwelijk vanwege de totale verwaarlozing tijdens en na de eerste zwangerschap. Dit wordt pas weer enigszins rechtgetrokken als er genoeg koters zijn om een goede alimentatie te verkrijgen, zodat mevrouw de markt weer op kan.

    Beantwoorden
  3. Putana says:
    13 jaren ago

    Wat een verbitterde, teleurgestelde en gefrustreerde mannen reageren op deze site. Vrouwonvriendelijke, naar buurmeisjes glurende loosers.

    Beantwoorden
  4. P.H.M. van de Kletersteeg--wie anders? says:
    13 jaren ago

    “putana” is in een andere taal een scheldwoord dat zoiets als hoer, straatmeid betekent

    Beantwoorden
  5. P.H.M. van de Kletersteeg--wie anders? says:
    13 jaren ago

    @BR: Idd; maar zo wordt er gepraat over meiden in sommige millieus.Niet onterecht, omdat er in millieus van meiden wel errug veel naar inkomen wordt gekeken..het een is oorzaak van het ander…en gevolg.

    Wat koters betreft: er is iets aan de hand in europa, waar ik niemand over heb gehoord.
    In west europa willen vrouwen geen koters meer krijgen; althans minder.verhoging van kindertoeslag, extra premie, betalen van kinderopvang: geen resultaat.

    In roemenie wel.Buiten de kinder toeslag, krijgt een vrouw twee jaar lang “10” per maand voor een kind.
    Een maandloon voor een vakarbeider is “8”
    het werkt wel; er zijn vrouwen al jaren iedere twee jaar een koter.

    Beantwoorden
  6. BlijeReaguurder says:
    13 jaren ago

    @Hoer
    Nee hoer, het is de realiteit. Met wetenschappelijk onderzoek ook nog eens bewezen.

    Oh, en ik heb geen buurmeisje, wat nu?

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist