Een unicum in de historie van MWNW op deze grijzige maandag. Voor het eerst (en we gokken voor het laatst) in ons bestaan verwijderen we een topic. Welk topic? Nou, dit topic. Korte samenvatting: afgelopen woensdag verscheen er op Facebook een nogal alarmerend berichtje over een jongetje dat in de middag ontvoerd zou zijn door zijn agressieve vader. Het paar zou zich ergens in Zuid-Holland bevinden en de politie had nog geen amber alert uitgedaan omdat ze eerst moesten uitvogelen wie nou de voogdij had. Nu zijn ontvoerde kinderen nooit leuk, dus wij maakten daar een topic van. Wat zich vervolgens ontspon in de comments (en in onze mailbox) was een stortvloed aan verwijten en haat over en weer, tussen de kant van de familie waar het jochie verbleef en de kant van de familie die hem al dan niet onrechtmatig had meegenomen. Kortom: aan alle kanten pijnlijk.
Wie nou de rechtmatige voogd is wordt niet echt duidelijk aangezien beide partijen claimen in hun recht te staan, ook in de mails die bij ons binnengekomen zijn. Wat ons -als leken- wel duidelijk wordt, is dat als wij het voor het zeggen hadden we bij geen van beiden welk kind dan ook zouden stallen. Wat een stel idioten bij elkaar. Nu snappen we ook wel dat emoties hoog op kunnen lopen in dit soort zaken, maar kom op zeg. Denk even aan dat jochie, stelletje halve zachten. Die wordt heen en weer geslingerd tussen twee kanten van zijn familie, tussen mensen waar hij van houdt en die voor hem zouden moeten zorgen, in plaats van in onze panelen en op Facebook een totaal onzinnige discussie uit te vechten. Dit gaat maar door en door en door en voor je het weet krijg je dit soort zieke shit.
Vandaar dat we besloten hebben, vooral in het belang van het jochie (en niet in dat van die muts die mailtjes stuurde om comments die ze in haar eigen domheid geplaatst had te laten verwijderen), om het topic te verwijderen. Want dit moet je echt niet willen. Oh en de comments onder het topic? Die blijven uiteraard wel gewoon staan. We zouden niet willen dat Jeugdzorg of een rechter niet de kans kreeg om ze niet mee te nemen in een beoordeling. Tipje aan de familie: haal adem, tel tot een miljoenmiljard en ga eens normaal doen tegen elkaar. Zet je eigen ego even aan de kant. Want als jullie discussie iets laat zien is dat het allang niet meer lijkt te gaan over wat het beste voor het jochie is, maar dat het een wedstrijdje is wie er het meest van hem houdt. En dat is volslagen debiel. Doe normaal tegen elkaar. Daar heeft iedereen veel meer aan.
Inderdaad, ga even zitten en denk terug aan het moment waarop het kindje, zeg maar ‘gemaakt is’… Da-was-vas-nie-onvrijwillig, toch? Allebei evenveel van hem houden en je ruzie heel ver uit zicht van het kind uitvechten. Kunnen jullie dat niet, dan heeft de kinderrechter van mij groot gelijk als hij jullie zoon uit huis plaatst! Een vechtscheiding over de rug van een kind, is zo ongeveer wel het aller, aller egoïstische wat je kunt doen. Bah!
Beste Claudia het is geen echtscheiding het ventje zijn moeder is overleden.
Voor de redactie wij hebben jullie toen gevraagd dit van jullie site af te willen halen. Als jullie hier het werkelijke verhaal willen plaatsen zou dit erg prettig zijn maar niet gaan gissen en iedereen maar gaan beschuldigen van alles en nog wat terwijl de werkelijke feiten bij jullie niet bekend zijn. Willlen jullie hier een artikel aan besteden willen wij graag meehelpen maar dan wel met alle papieren van dien waar alles op staat dan is dit ook een keer klaar. Jordy maakt het heel goed doet het erg goed op school wij zijn trots op hem hoe hij het doet onder deze omstandigheden. Jeugdinstanties (dit zijn er meerdere) zijn van mening dat hij beter af is waar hij nu is en dit is bij ons, na door instanties onderzoek te hebben gedaan hiernaar. Er is geen sprake van een uithuisplaatsing. Verdere commentaren van mensen die het beter schijnen te weten gaan wij niet op in ook niet van de andere kant van de familie en ga hier ook verder niets over hen zeggen, hebben dit ook niet in jullie eerdere berichten gedaan. Het is te betreuren dat het zover is gekomen en dat er mensen zijn die hierop reageren zonder zich af te vragen hoe het werkelijk in elkaar zit.
Het bericht waar wij hier in een eerder artikel op hebben gereageerd is alleen met de vraagstelling geweest om dit van jullie site af te halen en zeker de foto van hem te verwijderen. Zijn gezicht is nu door heel nederland bekend en wat heeft hij misdaan niets!!! En hoe haalt iemand het in zijn hoofd dit te kunnen doen en dan te zeggen aan zijn welzijn te denken. Wij kunnen zijn welzijn hier niet in terug vinden. Hier is maar een woord voor ….schaamteloos…Hij is al voor zijn leven getekend en op deze manier dubbel. Wij hopen nu in alle rust te kunnen genieten van elkaar wat we al te lang hebben moeten missen. Wij hopen dat mensen dit kunnen respecteren niet alleen voor ons maar vooral voor jordy.
Redactie jullie hebben ons e-mail adres
vergeet er even bij te zeggen dat dit bericht van vader en stiefmoeder afkomen.
Ik kan inmiddels vertellen dat Jordy weer terug is bij z’n grootouders dankzij een nieuwe gezinsvoogd en Jordy zelf die maar al te graag terug wilde naar z’n opa en oma… De waarheid is eindelijk uitgekomen …..,
Jordy is hierdoor flink beschadigd geraakt maar hij maakt het naar omstandigheden redelijk en is dolblij dat hij weer thuis is…,,