donderdag 7 januari, 2021
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

Nieuwste vorm van kindermishandeling: borsten-strijken

by Cargawar
29 september 2013
in Buitenland
0 0
0
22
SHARES
246
VIEWS
Share on FacebookShare on Twitter

Met de multiculturele invloeden komen ook de multiculturele excessen. Niet alleen het broodje shoarma raakt ingeburgerd in onze westerse maatschappij maar ook horrorpraktijken als vrouwenbesnijdenis. Vaak gedaan door schimmige toverkollen die voor hogepriesteressen worden aangezien, met roestige scheermesjes. De latere gevolgen voor vrouwen van deze mutilatie zijn niet te overzien. Het wegsnijden van de clitoris betekent ook het amputeren van elke vorm van plezier aan seks. Waris Dirie kan je hier alles over vertellen. De nieuwste trend die overgewaaid lijkt te zijn is borsten-strijken. In Kameroen al eeuwen een grote hit dus nu ook overgewaaid naar het westen. Meisjes die in de puberteit geraken worden namelijk niet geacht borstontwikkeling te hebben. De mannelijke helft van de bevolking trekt dat maar slecht namelijk, vrouwen. Het is dan ook voor de bestwil van het meisje zelf: om aandacht van mannen tegen te gaan, de daarop volgende onvermijdelijke verkrachting en de uiteindelijke zwangerschap.

Vanaf het moment dat de borstjes zich gaan roeren wordt met een heet voorwerp (een boomblad, een stok, een hete steen, een strijkijzer) ervoor gezorgd dat de borstontwikkeling zich een hoedje schrikt, in een stuip geraakt en voor enige tijd wordt afgeremd. Uiteraard werkt dit niet permanent en zal de verminkingsprocedure moeten worden herhaald, tot het moment dat de volwassenen vinden dat het meisje klaar is om borsten te hebben. Verminkt voor het leven (NSFW). In de meeste gevallen is het de moeder die de zeer pijnlijke behandeling uitvoert. Wereldwijd zouden bijna 4 miljoen verminkte meisjes op dit moment slachtoffer zijn.

In Nederland wonen volgens de cijfers van het CBS een kleine drieduizend Kameroeners. In Engeland wonen er heel wat meer en schat men het aantal Kameroeners dat zich met deze vorm van mutilatie bezighoudt op een paar duizend. De eerste arrestaties hebben daar al plaatsgevonden. De rechters zien deze vorm van kindermishandeling echter als een uiting van cultuur en de daders werden vrijgesproken. Wereldwijd zouden bijna 4 miljoen verminkte meisjes op dit moment slachtoffer zijn. De Verenigde Naties heeft borst-strijken als één van de misdaden tegen vrouwen erkend. Niet alleen in Kameroen vindt meisjesverminking plaats, er zijn signalen dat het ook in Nigeria, Togo, de Guineese Republiek, Ivoorkust en Zuid Afrika plaatsvindt.

Next Post
50 Doden bij aanslag islamisten op school Nigeria

50 Doden bij aanslag islamisten op school Nigeria

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2021 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2021 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist