“De Soedanezen zijn de kanker in ons lichaam“, aldus Likoed politica Miri Regev. We weten al dat ze in Israël knettergekke rechters hebben. Maar de politici doen ook hun duit in het zakje. Veel rechtschmenschen willen u graag doen geloven dat er alleen maar nette mensen leven in Israël en het een lichtend voorbeeld is voor democratie en rechtstatelijkheid. Maar we weten ook dat veel rechtschmenschen in Cloud Koekoeland leven.
Hier boven wat schokkende beelden van extreem racisme van normale Israëlische burgers maar ook politici en andere prominente figuren. Na de speech van Miri Regev barstten er rellen uit in Tel Aviv waar duizend extreemrechtse Israëli’s alle Afrikanen die ze zagen aanvielen. Een kristalnacht waar we dus nooit wat van gehoord hebben, deels ook omdat The New York Times weigerde deze beelden te publiceren. Dit vond plaats op 23 mei 2012. U weet wel. Als ENIGE in Nederland deed MWNW verslag van de regelrechte… Tsja, waar doet dat toch aan terugdenken? Fascistische knokploegen die minderheden met geweld intimideren?
We zullen nu wel weer door de rechtschmenschen uit gemaakt worden voor antisemieten of Jodenhaters want “ISRAËLISCH RACISME BESTAAT NIET EN BOEHOE DE PALESTIJNEN ZIJN VEEL ERGERDER!“. We zullen men even uit de droom helpen. Het bestaat en het zijn niet alleen de extreme kanten van de Israëlische maatschappij, het racisme is heel mainstream. Wat ons echt aan het hart gaat is dat het Israëlische volk niks heeft geleerd van de geschiedenis. Je zou toch denken dat een minderheid die altijd is vervolgd zou weten hoe wel met minderheden te moeten omgaan. Maar in plaats daarvan worden er zelfs grote concentratiekampen gebouwd in de woestijn om Afrikaanse immigranten in op te sluiten. En zelfs zwarten uit de Joodse gemeenschap zijn niet veilig in Israël. Dit verzinnen wij niet mensen. Was dat maar zo…
“Als je een andere partij onterecht belastert dan is de kans groot dat je je eigen tekortkomingen en wreedheden projecteert op de ander” – Uri Davis. (ja, dat is ook een jood)
Natuurlijk zien we deze beelden niet in de reguliere media aangezien deze door de joodse maffia beheerd worden. Nazi-Israël moet beschermd worden, koste wat kost.
dit is gewoon ziek. niet alleen dit maar heel de wereld is gewoon naar de klote!
De erfenis van Heil Hitler!!
Tussen het geloofsfanatisme van orthodoxe Joden en orthodoxe Moslims bestaat vrijwel geen verschil. Maar in Nederland is het gebruikelijk om racisme van Israel betreft te verwaarlozen en alleen de Moslims aan te vallen. Vooral zekere geblondeerde proleet en zijn proletenaanhang doet hierin mee.
Het zal wel racistisch klinken maar ik kan ze geen ongelijk geven. Ze proberen hun land te beschermen tegen verloedering, vervuiling, getto vorming en alles wat massale migratie met zich mee brengt.
Ik denk steeds vaker met weemoed aan Nederland voor de jaren 70. Europa gaat volledig naar de verdoemenis dankzij de miljoenen uitvreters die hier naar toe zijn gekomen en nog steeds komen in grote getalen. Wil je ze helpen doe dat dan in eigen land. Alhoewel dat is ook onbegonnen werk want ontwikkelingshulp van meer dan 50 jaar heeft tot nu toe niets veranderd daar in Afrika. Ja wel iets: de oorlogen worden nu gevoerd met moderne wapen i.p.v. pijl en boog.
Als je racisten geen ongelijk geeft stem je gewoon in met hun gedrag en maakt dat jouw ook een racist ja. Maar zolang je er gewoon voor uitkomt is het goed. Als je maar niet gaat zeggen “Ik ben geen racist maaarrrr…..”
@Spice
21 oktober, 2013 om 11:30
“Europa gaat volledig naar de verdoemenis dankzij de miljoenen uitvreters die hier naar toe zijn gekomen en nog steeds komen in grote getalen. ”
Beste Spice,
Als Europa toen niet dáár bij hun was geweest om te plunderen en uit te buiten, dan waren zij vandaag de dag ook niet hierheen gekomen! Zij komen terug halen wat van hen gestolen is, eeuwen lang. VOC, WIC en OIC!!
Ken je geschiedenis!
En wat de Joden betreft, het gepeste kind wordt later zelf een grote pester!
Dat blijkt.
Een onderdrukt, opgejaagd en bijna uitgemoord volk, gaat later zelf onderdrukken en uitmoorden! Ook al weten ze beter!
Onbegrijpelijk, maar zo schijnt het wel te werken.
Volgens mij zijn we al vele jaren bezig om terug te betalen wat we gestolen hebben in al die verre landen d.m.v. ontwikkelingshulp oftewel astronomische bedragen geld en we zijn nog lang niet uitbetaald.
Hoe lang moeten wij nog blijven boeten voor wat onze verre grootvaders hebben uitgevreten in een ver verleden? Moet ik ook tot in de lengte van dagen de hedendaagse Duitsers blijven haten? Kunnen we niet gewoon in het heden blijven met onze gevoelens?
Ontwikkelingshulp is geld dat rijke landen schenken aan arme landen om het via de achterdeur dubbel en dwars, op slinkse wijze, terug te sluizen naar hun eigen rijke land!
Het gaat niet om terugbetaling of boete doen.
Het gaat om het verzwijgen van 400 jaar geschiedenis, het niet willen erkennen, het niet willen vermelden in de schoolboeken.
Terugbetalen kan niet!! Niet in één leven!
Klopt Margo, ik zou deze documentaire iedereen aanraden.
https://www.youtube.com/watch?v=p7gxkgssngU&feature=related
Dank Jaime Fox.
De hele wereld zou dit moeten zien ja!
Ik stuur hem door naar alle vrienden en kennissen.
Oké dan 😮
Rock Starr