woensdag 22 maart, 2023
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

Hoera voor Angola: het eerste land ter wereld dat de islam verbiedt

by Cornelis IJzerdraat
25 november 2013
in Buitenland
0 0
4

Hallo Geert Wilders, letten we even op? Het beloofde land is niet Israël, maar ligt ietsje zuidelijker. Het is namelijk *tromgeroffel* Angola, om precies te zijn. Hier dus. Bekend wegens de sterkste basketbal-ploeg van gans al dan niet donker Afrika. En van het meppen van PowNews-brutaaltje Danny Ghosen. Maar dat meppen is allemaal vergeten en vergeven. Kalveren in een gedempte put. Zand erover en bruggen verbrand. Vanaf vandaag is Angola de trots van Afrika. De parel van de westkust. Het land van melk en honing, zelfs. Angola is namelijk het eerste land ter wereld dat de ballen heeft gehad om de Islam te verbieden. Gewoon, huppatee, klatsboem klaar ermee. Moskeeën zijn vanaf nu dicht en worden op een later tijdstip gesloopt.

Trouwens, niet alleen de islam is verboden. Ook zo’n duizend andere sektarische haatclubjes worden verboden. Maar de islam is wel de belangrijkste. Omdat, zo stelt minister van Cultuur Rosa Cruz e Silva, ‘de islam tegengesteld is aan de gewoonten van de Angolese cultuur. Het ministerie van Justitie en Mensenrechten heeft het legalisatieproces van de islam niet goedgekeurd. Hun moskeeën zullen tot nader order worden gesloten.’ Dat is nog eens doorpakken. Niks niet multiculti-waanzin, integreren, jihadiva’s of de  Partij van de AllaAanhangers. Opzouten met je woestijnreligie. Ksst, vort en wegwezen. Zoek maar een eigen zandbak om in te spelen.Zouden ze in Mali eens moeten doen, dat scheelt ons weer een marineschip. Topland, dat Angola. Zul je van ons niets over horen. Olé Olé, Angola is oké! Wilt u direct emigreren? Kunnen we ons voorstellen. Tickets zijn er al vanaf een luizige 550 euro. Geert, heb jij er al een? Als ze nou alle overige religies ook nog even verbieden, komen wij er ook aan.

Next Post
Och jee. Een petitie tegen relnicht Gordon

Och jee. Een petitie tegen relnicht Gordon

Comments 4

  1. Spice says:
    9 jaren ago

    Inderdaad een land met ballen! Dit is het mooiste nieuws van deze prille eeuw tot nu toe. Laten we hopen dat het spreekwoord “Als er 1 schaap over de dam is volgen er meer”, in de nabije toekomst uitkomt.

    Als we nu ook massaal daar naar toe verhuizen zijn we gelijk van de vergrijzing af want de levensverwachting voor vrouwen is 42,3 jaar, voor mannen is dat 39,3 en wij die deze leeftijden al gepasseerd zijn redden het toch niet in de hitte. Mooie leeftijden! Geen aftakeling en lang lijden.

    Beantwoorden
  2. Spice says:
    9 jaren ago

    Het is fake news net gelezen, het was ook te mooi om waar te zijn. Heel jammer.

    Beantwoorden
  3. alien says:
    9 jaren ago

    waarom verbied nederland niet gewoon het racisme? kunnen wilders en zijn aanhangers snel het land uit, naar hun geliefde angola

    Beantwoorden
    • Spice says:
      9 jaren ago

      @Alien,
      Oh….. het is niet verboden? Dan snap ik helemaal niet hoe al die mensen Wilders kunnen aanklagen.

      Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist