woensdag 25 mei, 2022
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

Waarom vrouwen beter zijn dan mannen

by Louis XIV
17 januari 2014
in Binnenland
0 0
2

Dat vrouwen geen kaart kunnen lezen is een publiek geheim. Wij mannen weten dat natuurlijk al langer, maar uit angst voor een leven lang zonder gratis seks houden wij onze mond. Gelukkig is sinds de opkomst van de autonavigatiesystemen de wegenkaart in onbruik geraakt. Dat maakt het autorijden een stuk gemakkelijker. En heeft als bijkomend voordeel dat als u een keer fout rijdt het niet meteen de schuld van uw vrouw is. Maar van de TomTom. Wel zo goed voor uw relatie. En de seks. Is het u wel eens opgevallen dat u vaker verkeerd rijdt als Eva de aanwijzingen geeft in plaats van Bram? Of verbeelden wij ons dat maar?

Niet alleen hebben vrouwen het richtingsgevoel van een dronken postduif, maar ook al die andere zogenaamde sterke vrouwenpunten willen wij wel eens ter discussie stellen. Het multitasken bijvoorbeeld. Vrouwen zouden meerdere taken tegelijk tot een goed einde kunnen brengen. Hilarisch. Een beetje man weet wel beter. Persoonlijk hebben wij dit dan ook nog nooit mogen aanschouwen en de wetenschap geeft ons hierin gelijk. Achteruit parkeren is ook zoiets. Ooit een vrouw in één keer een parkeerhaven zien insteken? Nee dus. Vrouwen en gevoel voor ruimte gaan niet samen. Net als vrouwen en gevoel voor humor overigens. Over vrouwen en autorijden zullen we het maar niet hebben. Daar zijn duizenden artikelen over geschreven die allemaal dezelfde conclusie trekken: vrouwen kunnen niet autorijden. Vroeger niet, nu niet, nooit niet.

U begrijpt, dit stuk is bedoeld om mannen een hart onder de riem te steken. Dat is hard nodig ook. Aan alle kanten worden mannen ingehaald door vrouwen. Zijn mannen wereldwijd gezien nog net in de meerderheid, in ons land is de vervrouwelijking van de samenleving in volle gang. Het begint al op de lagere school, waar meiden eerder en beter kunnen rekenen, lezen en schrijven. Ook op de universiteit en het hbo presteren vrouwen beter. Veel beter. In het onderwijs en de zorg- en welzijnssector is nauwelijks meer een man te bekennen en als je hier al een keer een man tegenkomt is ie zeven van de tien keer zo gay als de neten. Vrouwen zijn gezonder, worden ouder en zijn minder agressief. Het lijstje is te lang om op te noemen. Om moedeloos van te worden. Als man. Het ergste is nog wel dat mannen niet zonder vrouwen kunnen, maar vrouwen wel  zonder mannen. Het leven van een man gaat niet over rozen.

Tags: autorijdenBetermannenTomTomVrouwen
Next Post
Video: agenten slaan zonder reden schizofrene dakloze dood en komen er mee weg

Video: agenten slaan zonder reden schizofrene dakloze dood en komen er mee weg

Comments 2

  1. vrouwen kunnen niet rijden says:
    8 jaren ago

    Vrouwen zijn niet beter, alleen in het huishouden en koken.

    Beantwoorden
  2. Mercedes says:
    8 jaren ago

    Aan de vorige reactie.
    Wat een treurige armzalige opvatting. Ik heb er nog een voor je: mannen willen alleen maar neuken en autorijden.
    Maar zo komt er nooit vrede, waar?

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist