Ja hoor. Krijgen we dát weer. De internationale Asha ten Broeke’s roeren hun vrouwenstaartje. U moet weten: Asha ten Broeke’s hebben altijd wat te zaniken. Zo zijn ze nou eenmaal, die zeikfeministen, het zit in hun DNA. Is het niet de het aantal vrouwelijke astronautenspeeltjes bij de Intertoys, dan is het wel de levensduur van mannen. Je kunt het als man gewoonweg nooit goed doen bij de Asha ten Broeke’s. En de Asha ten Broeke’s zitten niet alleen in Nederland. Nee nee. Asha ten Broeke’s zitten overal.
Deze keer hebben ze de nieuwe Star Wars film in het vizier. Episode 7 zou niet vrouwvriendelijk zijn, want er zitten maar twee vrouwen in de cast en de film is geen afspiegeling van de maatschappij. Ja. Dus? NOU FUCKING EN? Het is een film in een galaxy far far away en ook nog een log long time ago. Het hoéft geen afspiegeling te zijn van de maatschappij want het is VERZONNEN. Flikker op met je opgedrongen gendergelijkheid. Het is een film die NIETS met de werkelijkheid heeft te maken. Verzonnen, weet je wel. Lichtzwaarden en Jedi’s en ruimtegevechten. Hier, dat krijg je er nou van, nu gaan we al in kapitalen bloggen. Dát bereik je nou met je gezeik. Hallo zeg. Ga eens klagen in Afghanistan bij de Taliban, waar vrouwen zuur in hun gezicht gesmeten krijgen als ze een opleiding willen volgen of in Nigeria, waar Boko Haram meisjes ontvoert om als seksslaaf van stel hakbars te dienen. Daar valt nog genoeg te evangeliseren én te winnen. Maar dat gezeik over Star Wars is een first world problem waar Aletta Jacobs zich kapot voor zou schamen. Sowieso, gendergelijkheid bestaat niet, mannetjes en vrouwtjes zijn nou eenmaal niet hetzelfde. Dat heeft Moeder Natuur zo bedacht. Zeik niet zo en kijk gewoon vrolijk die film. En bevalt het je niet, dan kijk je hem niet. Die vrijheid heb je gewoon, ook als vrouw.
Haar/hun vrijheid begint pas echt zodra ze onze (de man) vrijheid kunnen beperken. Een andere verklaring heb ik er niet voor. Het geeft ook een verklaring voor de verhoudingen in erg veel huishoudens.