zaterdag 28 mei, 2022
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

Hee kijk nou! Racistische leden One Direction aan de drugs

by Cargawar
31 mei 2014
in Buitenland
0 0
2

Zayn Malik en Louis Tomlinson hadden alles wat hun hartje begeerde: arena’s vol gillende meiden, hun afbeelding boven miljoenen meisjesbedden, meer geld op de bank dan ze ooit hadden kunnen dromen en een toekomst die verzekerd leek van succes. De zangers van One Direction hadden niets te klagen. En toch konden zij de verleiding van Mary Jane niet weerstaan.

Nu kunnen we van Louis nog wel begrijpen dat hij naar drugs grijpt om zijn leven op te fleuren. Hij is toch de lelijkste van het stel. Maar Zayn? Ook al moet hij Harry voor zich dulden als überhunk, van hem zou je niet verwachten dat hij zijn verdriet weg moet roken en zijn toekomst zo te grabbel moet gooien. Zeker niet door de allesvernietigende sloper marihuana te gebruiken. Anno 2014 weet toch iedereen dat marihuana langzaam van binnenuit je hersenen doet smelten en je vlees laat rotten totdat het van je botten afvalt? Wrong direction, boys.

Een jointje is misschien nog niet zo heel erg. Anno 2014 zijn de ouders van One Direction fans zelf opgegroeid met de leukere facetten van de pubertijd dus dat is ze vergeven. Waar de rest van de wereld momenteel wèl over valt is het racistisch taalgebruik van filmende Louis, die er en passant nog even het N-word tegen aangooit. En dat woord mag je dus alleen maar gebruiken als je pigmentsamenstelling minstens gebroken wit is, niet Casper-bleek als Louis. Wat dat betreft wordt er maar heel beperkt met de tijd meegegaan. “Schokkend” filmisch bewijs na de break.

Tags: drugsLouis Tomlinsonone directionracismeracistZayn Malik
Next Post

MWNW op locatie: De avond van het Conservatisme

Comments 2

  1. Shaman says:
    8 jaren ago

    Volgens mij noemt Louis Zayn een nigger. Zayn is de excuusneger van One Direction.

    Beantwoorden
  2. Directioner says:
    8 jaren ago

    Mongool wat ga je allemaal over hun zeggen !
    Liefst steek ik je met een mes neer? Wat racistisch?
    Je bent een kapot vieze hater! Donder op joh!
    Zoek leven ofz.

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2022 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist