Van die video’s die gewoon keihard binnenkomen… Een volwassen vent, Chris Gunness, VN-woordvoerder in Gaza die live op tv bij Al Jazeera in huilen uitbarst: we hebben het wel vaker gezien. Maar dit keer, met de 1300 doden in gedachten die vielen sinds het grondoffensief van Israël begon tegen de aanvallen van Hamas, is de boodschap vrij indringend: waar de neuk zijn we mee bezig met z’n allen en waar gáát het over? Voor de zesde keer is een VN-school beschoten. Als je dag in dag uit kinderlijkjes moet bergen en de situatie is uitzichtloos breekt het je op een gegeven moment gewoon op. Zoveel is duidelijk. En maakt het dan echt nog uit wie de boosdoener is in een conflict? Deze planeet verdient een inslaande meteoriet.
is ook een VN er, die partij heeft gekozen voor hamas, pas op dode kinderen zijn absoluut een drama, maar met raketten opgeslagen in een school en beschietingen vanuit een school, doet hamas precies wat het zegt te doen, mensen offeren en zelfs kinderen voor wat zij een goede zaak noemen, het uitroeien van alle joden.
En die joden schuwen het uitroeien van de Palestijnen niet
Wat een load of crap, hendrik
En de Arabieren die Gaza bezetten zijn de lieverdjes van de laffe linkse kliek
wel het zou zelfs voor vele gazanen, immers palestijnen bestaan niet, goed zijn als dat hamastuig, nu eindelijk eens zou worden opgeruimd, misschien kunnen ze dan eens aan het werk en de boel opbouwen, zonder zich te laten onderhouden door de eu en vs.
Tja ,ik zou zeggen ga vooral zo door!
Het me super als je jezelf achter een geloof kan verschuilen als je deze vreselijke dingen doet!
Cargawar. Het zijn de israelieten geweest die de school hebben gebombardeerd. Het maakt dus wel degelijk uit wie de agressor is in dit conflict. Toch mijn respect voor het feit dat je dit met ons deel.
“the jew shrieks in pain while he stabs the Palestinian in the back”