woensdag 8 februari, 2023
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

De waarheid achter Super Mario

by Otis Drijfhout
8 augustus 2014
in Binnenland
0 0
0
Super Mario

Iedereen heeft wel eens Super Mario Bros. gespeeld of er op z’n minst van gehoord. Zo niet, blijf lekker weg liggen rotten onder je steen, de wereld heeft jou niets te bieden. Het blijkt nu dat Mario dus even iets anders in elkaar steekt dan wij met z’n allen dachten. Dit heeft schrijver Blake Harris ontdekt tijdens het schrijven van zijn boek Console Wars.

Harris begon afgelopen dinsdag diverse tweets in de ether te gooien met feiten over de ware achtergrond van de characters uit Super Mario Bros. Het leek verzonnen maar niets is minder waar. Keiharde feiten uit een door Nintendo in 1993 uitgebrachte character guide.

En zo leer je nog eens wat. Peaches is gewoon een nutteloze trut. Oké, dankzij haar Witte Toverkracht (Hoi Quinsy!) is er nog enige hoop voor het Paddestoelenvolk om ze weer tot leven te wekken, maar verder dan dat kan ze er niks mee. Ja, haar jurk smetteloos roze houden. Zelfs in Bowsers vieze, donkere kelder.

Bowser, nog zo één. King of Koopas durft -ie zich te noemen. Zijn Duivelse Magie mag dan zeer krachtig zijn, het heeft hem geen fuck opgeleverd. Niks. Nakkes. Nada. Zijn vrienden zijn niet op één hand te tellen, want hij heeft ze niet. Alle Koopa’s hebben een hekel aan hem en/of zijn bang voor hem. Eigenlijk een soort Fransisco van Jole. Maar dan één waar iedereen wèl bang voor is.

Ook leuk: Yoshi. Zo heet -ie dus helegaar niet hè, dat is een bijnaam. Voluit heet het beste vriendje van Mario T. Yoshisaur Munchakoopas. Verder ook nutteloos. Huppelt er maar een beetje bij. Natte tosti is ’t.

En dan Mario. Ster van de show. Iedereen maar denken dat het een Italiaanse loodgieter is, die z’n pijp achterna rent om de niet vies te krijgen jurk van Prinses Peaches te bevlekken. Mooi niet. Mario staat geregistreerd als ‘Homo Nintendonus’, wat hem dus eigenlijk een soort van mutant maakt. Niks ‘mens’. 29 jaar zijn we wat dat betreft in de maling genomen. Vierkant de verkeerde groene rioolbuis in gestuurd.

Bordeauxrode bonus: bovenstaande is niet het enige wat we te weten zijn gekomen over Mario. Het is ook nog een ordinaire racist. Check dit filmpje (ROTFLMFAO-alert) maar eens. Tudu-tu-tudu-tu!

Next Post
Hoopgevend: oplossing Gazastrook nabij

Hoopgevend: oplossing Gazastrook nabij

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist