vrijdag 3 februari, 2023
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

Vreet jezelf gelukkig! Dik is het nieuwe Dun!

by Magan
18 augustus 2014
in Binnenland
0 0
1

Het één na het andere stupide onderzoek over uiterlijkheden wordt uitgevoerd door infantiele onderzoeksbureautjes. Nu zijn dikke vrouwen gelukkiger. We zijn schijnbaar jarenlang voorgelogen dat dik niet goed is. Overgewicht is fout en vies. Afvallen was het regime. Sla, komkommers en wortels tot je stonk naar konijnenkots. Maar nee, dik maakt gelukkiger. Dus euro’s sparen en met je tong alle vetresten uit de Automatiek likken. Dik is het nieuwe dun. Schoonheidsideaal doet er niet meer toe, als we maar gelukkig zijn met ons overgewicht.

Waar dienen deze nietszeggende onderzoeken toch voor? Voor elk uiterlijke aspect is er wel een onderzoeksbureau die de juiste doelgroep weet te vinden. Dikke vrouwen zijn gelukkiger. Oh ja joh? Wanneer zijn deze vrouwen ondervraagd? Toen ze zwetend en depressief uit een te klein pashok kwamen met alweer een te kleine maat in handen? Of zijn ze ondervraagd net na een bezoek aan de lokale snackbar?

Dit soort onderzoeken zijn compleet zinloos. Iedereen herkent zich wel ergens in. Er zijn geen vaste regels voor geluk. Of je nou dik, dun, klein, groot, gigantische- of kaboutervormen hebt. En waar zijn al die dikke vrouwen dan het gelukkigst? Binnen het gezin komt in het onderzoek naar voren. Logisch, daar staat tenslotte de chips op tafel. Maar als dikkere vrouwen gelukkiger zijn dan slanke vrouwen betekent dat dus dat slanke vrouwen ongelukkiger zijn dan dikkere vrouwen. Eindelijk gerechtigheid!!! Met je perfecte kont/borsten/heupen-verhoudingen. Voel je maar lekker ellendig met je afgetrainde bikinilijf. Misère in je fantastische skinny jeans.

Kalende mannen zijn slimmer. Mannen met borsthaar beter in bed. Vrouwen met grote borsten hebben meer moedergevoelens. Vrouwen met grote billen koken beter. Mannen met baarden zijn het geilst. Mannen met kleine piemels hebben een betere autorijstijl en mannen met grote piemels kunnen een email sturen naar magan@nieuwspraak.nl.

Tags: Dikdunonderzoek
Next Post
Volkskrant: Johan Cruijff is dood

Volkskrant: Johan Cruijff is dood

Comments 1

  1. Justin Case says:
    8 jaren ago

    Ron Jeremy bewees dat al. ©

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist