woensdag 8 februari, 2023
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

Hondenbezitters zijn haatdragend en asociaal

by Louis XIV
27 augustus 2014
in Binnenland
0 0
34
Hondenbezitters zijn haatdragend en asociaal

Kinderen hebben het helemaal gehad met loslopende honden. Een enquête van Natuurmonumenten wijst uit dat een meerderheid van de ondervraagde kinderen in de basisschoolleeftijd vindt dat honden alleen aangelijnd naar buiten mogen. Ook kinderen die thuis zelf een hond hebben. Ruim de helft van hen zegt te schrikken van honden die loslopen. In natuurgebieden maken de hondenbezitters het helemaal bont. Boswachters hebben hun handen vol aan het aanspreken van de baasjes op hun asociale gedrag. De regels gelden voor iedereen, behalve dus voor hondenbezitters. Hondenbezitters staan namelijk boven de wet. Vinden ze zelf.

Daar weten veel gemeenten inmiddels alles van. Menig toezichthouder die er één op de bon wilde slingeren kreeg te maken met bedreiging, geweld en intimidatie. Kom niet aan hun hond. Zij beschouwen en behandelen hun trouwe viervoeter maar al te graag als een kind. Een verwend kind. Want opvoeden is er vaak niet bij. Het beest schijt en pist overal, loopt krom van de obesitas en reuma, blaft altijd net iets te hard en springt ongevraagd tegen toevallige passanten op. En wat zegt het baasje dan: hij doet niets hoor! Dat moest er ook nog bij komen. Optiefen kwijlend gedrocht. Houd je smerige poten thuis. Die kekke Paul Smith camouflage spijkerbroek kostte goddomme bijna tweehonderd euro.

Aanlijnen en poep opruimen is de gemiddelde hondenbezitter te veel moeite en waarom zou hij ook. Hij heeft er zelf weinig last van. Hij laat zijn hond bij voorkeur in de portiek of grasstrook van een ander bouten. Pakkans nul komma nul. Diegene die er wel wat van durft te zeggen kan een grote bek krijgen en weet zeker dat er de volgende ochtend een enorme bolus voor zijn voordeur ligt. Hondenbezitters zijn nogal haatdragend moet u weten. Gelukkig schatten de Chinezen honden wel op waarde. Op een broodje met een pittig sausje erbij. Dat zouden ze ook met hun baasjes moeten doen. Sambal bij?

Tags: AanlijnendrolHondenPaul Smithpoep
Next Post

Zusje Boston Bombers gearresteerd wegens dreigen met...bom!

Comments 34

  1. Nancy En Toine Vanderlinden says:
    8 jaren ago

    Praat geen poep. Is er nu echt niets beters te doen dan dit soort zinloze onderzoeken?

    Beantwoorden
  2. Dora Verde says:
    8 jaren ago

    Hahahahaha! Nou…niets haatdragend en asociaal!

    Beantwoorden
  3. Mike Reemer says:
    8 jaren ago

    Het is wetenschappelijk bewezen dat honden bezitters gelukkiger zijn dan de gene zonder honden, dat zie je ook aan de gene die deze text op Facebook heeft gezet.
    Gr Mike

    Beantwoorden
  4. Tjalling Jn says:
    8 jaren ago

    Ik heb dit meer bij kinderen, eigenlijk.

    Beantwoorden
  5. Patrick Siewert says:
    8 jaren ago

    merk dat de reagerende uitlaatpopulisten kuttelikkertjes hebben…..antisocial!

    Beantwoorden
    • Rein Lof says:
      8 jaren ago

      Nou bij die van mij mag je dan wel een behoorlijke kut hebben.

      Beantwoorden
    • Cora V Hoeven says:
      8 jaren ago

      Alle hondenbezitters zijn haatdragend en asociaal? Zijn ook alle anti hondenbezitters haatdragend en asociaal? Wat een domme text!

      Beantwoorden
    • Ronald Frietema says:
      8 jaren ago

      Gaan we ‘zwarte pieten’?

      Beantwoorden
  6. Rein Lof says:
    8 jaren ago

    En wat gaan we doen aan al die in de tuin schijtende, zeikende katten dan. Kattenzeik stinkt vele malen erger dan de zeik van een hond om maar niet te spreken van die concerten die die kutkatten midden in de nacht geven als ze krols zijn.

    Beantwoorden
  7. Garrie Zwarts says:
    8 jaren ago

    Pak Gvd eerst die kut katten eens aan !

    Beantwoorden
  8. Patrick Siewert says:
    8 jaren ago

    rein heeft overduidelijk een hond.is oostindisch hondgeblafdoof en geeft een kat de schuld die niet aan het volume kan tippen van zo’n overal scheitende mislukte creatie van hands god.sponzen bakken en strooien maar……uitroeien !

    Beantwoorden
    • Rein Lof says:
      8 jaren ago

      Beste Patrick, drie honden zelfs, 2 groten en één kleintje en niemand heeft er bij ons in de buurt last van. Maar ja bij ons wonen ook niet van die gestoorde lieden die geen enkel geluidje kunnen verdragen. Waar ik echter van jou geen reactie op krijg is op het gezeik en geschijt van katten in andermans tuinen, het oog kijkt altijd van zich af Patrick ??? Jij het in je reactie over een “mislukte creatie van hands Gods” hebt, ik zeg niets….maar.

      Beantwoorden
    • Rein Lof says:
      8 jaren ago

      Ondanks Patrick dat ik een tegencommentaar heb op de katten zou ik het niet in mijn hoofd halen een kat dood te maken zo sociaal ben ik dan nog wel in tegenstelling tot jou blijkbaar.

      Beantwoorden
    • Wesley Kauwenbergh says:
      8 jaren ago

      Achterlijke ram debiel dat je er rond loopt. Kom hier in de buurt ff een spons neerleggen dan. En als je ballen hebt voor me neus.
      Mafketel

      Beantwoorden
  9. Kels van der Mast says:
    8 jaren ago

    Als je een hond met keiveel energie hebt, moet je die dan ook continu aan de lijn laten lopen zodat ie helemaal losgaat dan? Niks egoïstisch aan om honden los te laten. Of ze moeten honden willen die niet gesocialiseerd worden en die agressief gaan lopen doen tegen zowel honden als mensen. Nee daar heb je wat aan. Ik vind de mensen die dit zeggen asociaal en egoïstisch, omdat zij honden haten of ze moeten er niks van hebben.

    Beantwoorden
  10. Cindy de Jong says:
    8 jaren ago
    Beantwoorden
    • Roxanna Jade Verboom says:
      8 jaren ago
      Beantwoorden
  11. Kels van der Mast says:
    8 jaren ago

    @patrick siewert. Ik weet niet wie er nou haatdragend en egoïstisch is, maar dat ben jij toch zeker. Sterf jij dan ook maar gauw een eind af met je gebakken sponzen. Ik hoop dat er een gebakken spons in je reet word gedouwd. Jij bent hier echt het typische voorbeeld van haatdragend, asociaal én egoïstisch.

    Beantwoorden
  12. Patrick Redmeijer says:
    8 jaren ago
    Beantwoorden
  13. Cor Machielsen says:
    8 jaren ago

    Jammer joh groeten van de helden

    Beantwoorden
  14. Ronald Kraayeveld says:
    8 jaren ago

    Helemaal mee eens Siep.

    Beantwoorden
  15. Ronald Kraayeveld says:
    8 jaren ago

    Echt niet dus he.

    Beantwoorden
  16. Eliza Huizinga says:
    8 jaren ago

    en ook beetje vreemd om alle hondenbezitters over een kam te scheren…. ik ruim nl wel netjes me hondenpoep op, en betaal belasting… en die regels, dan is het slim als gemeentes de hondenplekken beter onderhouden, dan zouden hondenbezitters ook meer respect hebben voor de regels en plekken zijn waar honden normaal uitgelaten kunnen worden, this maar hoe je het wil bekijken

    Beantwoorden
  17. Ed Jungschlager says:
    8 jaren ago

    Lulkoek, juist met hondenbezitters valt goed te praten en een oplossing buiten het bekeuringsgbeuren te regelen. uitgaanspubliek en verkeersdeelnemers veroorzaken veel meer hinder gevaar en vervuiling

    Beantwoorden
  18. Cindy de Jong says:
    8 jaren ago

    Ja duurde lang hè Roxanna?

    Beantwoorden
  19. Linda Van Leeuwen says:
    8 jaren ago

    Mijn hond loopt altijd aangelijnd, poept netjes in de honden poepbak ,maar heb ook schijt van loslopende honden , zelf kan je dan niet meer rustig lopen of je trapt in de poep van een andere hond 🙁 en mijn kat zit netjes aan de lijn in de tuin niemand die last heeft van mijn huisdieren en ik ben zeker niet haatdragend en asociaal 😉

    Beantwoorden
    • Tonny van Stuijvenberg says:
      8 jaren ago

      zo is dat Linda, wij hebben ook een kat en een hond en er is niemand die kan zeggen dat hij/zij er last van hebben

      Beantwoorden
    • Chef-70 says:
      8 jaren ago

      Dus als je huisdier de hele dag binnen zit en dan een keer naar buiten mag moet hij aan de lijn. Neem dan geen huisdier want dat is echt zielig.

      Beantwoorden
  20. Rick de Boer says:
    8 jaren ago

    Zolang een hond en zijn bezitters een ander niet hinderen is er niets asociaal aan hond en baasje. Loslopende honden zijn voor vele mensen ontzettend beangstigend dus hou ze aangeleind, een ander kan niet ruiken hoe ” lief ” jouw hond is. Als jouw hond poept raap die rommel op, zeuren mensen er ook ( terecht) niet over. Wat ik aan sommige hondenbezitters wel asociaal vindt is het volgende ; grote tot zeer grote hond(en) worden gehouden door mensen in piepkleine huizen en flatjes. Een hond heeft ruimte nodig om zich prettig te voelen. Ook kost een hond behoorlijk veel geld ( alleen al het vlees dat ze eten. ) hoe kan het dan dat mensen met amper een inkomen een of meer ( meestal grote) honden heeft. Dat is pas asociaal, zo ’n hond heeft geen leven en de werkenden maar betalen voor andermans hobby ‘s.

    Beantwoorden
  21. Marc Telford says:
    8 jaren ago

    Rick is nu de Hond Nazi geworden. Get a life Rick.
    Je zuur over alles aan Faceboek, get happy.

    Beantwoorden
  22. Monique de Vries-Meijer says:
    8 jaren ago

    Hebben jullie teveel volgers ofzo?

    Beantwoorden
  23. Wesley Kauwenbergh says:
    8 jaren ago

    Opflikkeren joh. In mijn tuin schijtende kut katten is een Veel groter probleem dan mijn los lopende hond die niemand lastig valt.

    Beantwoorden
  24. hendrik j. says:
    8 jaren ago

    zo wat een reakties, idd stoor ik mij ook aan loslopende honden, ik heb zelf drie honden die altijd aan de lijn lopen, maar kom vaak dombo s tegen met een of meerdere loslopende honden, erg vervelend.

    ik ben voor forse boetes om er een einde aan te maken, overigens is bewezen dat dierenhouders ouder worden en doorgaans vriendelijker zijn dan dierlozen, gelukkig maar.

    Beantwoorden
  25. ik says:
    8 jaren ago

    Dit is bij verre jullie meest waardeloze artikel ooit. Vast geschreven door een elitair hondenhater en nietsnut. En dat zeg ik als een huisdierloos persoon.

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist