woensdag 18 juni, 2025
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

Porno Pino misdraagt zich op Amsterdams Valtifest

by Louis XIV
18 september 2014
in Binnenland
0 0
3

Kort nadat Koekiemonster in opspraak raakte wegens vermeende fascistische en antisemitische uitspraken is er alweer gedoe met één van de bewoners van Sesamstraat. Dit keer is Pino de pineut. Alias Porno Pino. De grote blauwe vogel kwam in het nieuws toen hij zich tijdens het Amsterdamse 18-plusfestival Valtifest liet omringen door naakte danseressen en mannen in sm-tuigjes met zweepjes. De perverseling.

Bij de NTR, de omroeporganisatie die Sesamstraat uitzendt, waren ze niet blij met het grensoverschrijdende gedrag van het blauwe seksbeest. Ze gaan bekijken in hoeverre dit juridisch en ethisch gezien door de beugel kan. Pino is toch een voorbeeld voor heel veel kleine kinderen en een party-ende Pino zonder kleren is toch niet het opvoedkundige signaal dat de NTR graag wil afgeven.

Pino blijkt al jaren een trouw bezoeker van het festival te zijn, dat bekend staat als een soort van carnaval voor schaars geklede Danceliefhebbers. Pino laat zich daar graag uitschelden door grofgebekte toeschouwers en hij blijkt ook regelmatig onthoofd te worden. Voor de grap zegt een woordvoerster van het festival. Het is bedoeld als knipoog. Leg dat maar eens uit aan de familieleden van James Foley, Steven Sotloff en David Haines. Een onthoofding is echt niet grappig meer. Zelfs niet een beetje. Schaamteloos en respectloos vinden wij het. Zou Valtifest soms fungeren als een illegaal fundraising event voor IS?

Wij zouden het zeer op prijs stellen als de organisatoren van Valtifest hun welgemeende excuses aan de kijkertjes van Sesamstraat zouden aanbieden. Samen met Pino natuurlijk. Want die heeft ook het een en ander uit te leggen. En dan graag niet van die kutsmoesjes in de trant van ‘ich habe es nicht gewußt’. De Telegraaf heeft namelijk altijd gelijk. Het is de hoogste tijd dat de AIVD de bewoners van Sesamstraat eens aan een diepgravend onderzoek onderwerpt. Wij willen nu ook wel eens weten waar die Tommie, Elmo en Purk zich in hun vrije tijd mee bezig houden. Wij houden ons hart vast.

Tags: KoekiemonsterPinopornoSesamstraatValtifest
Next Post

Nederland op weg naar totaalcensuur

Comments 3

  1. Aart Gijsbert Vroegh says:
    11 jaren ago
    Beantwoorden
  2. Stephanie Jennifer says:
    11 jaren ago

    Hilarisch!

    Beantwoorden
  3. Pelle Wybenga says:
    11 jaren ago

    Grote blauwe ballen

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist