zondag 18 mei, 2025
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Binnenland

Nederland anno 2014 in één foto: flitsen bij een trajectcontrole

by Cornelis IJzerdraat
22 december 2015
in Binnenland, Geen FI
0 0
7
Nederland anno 2014 in één foto: flitsen bij een trajectcontrole

B2D-naSIMAAdz1n

Moedeloos word je ervan. De regelzucht alsmede de graaieritus waar onze overheid aan lijkt te lijden. Naheffing hier, trajectcontrole daar met een sausje van wegkwijnende bejaarden vanwege bezuinigingen en bedrijven die winst willen maken op het leven van dementerende ouderen. En dan bent u er nog, de hardwerkende kudtburger. We hebben het al eerder gezegd en we zeggen het nogmaals: u bent niets meer dan een veredelde melkkoe. Een werkbij in dienst van de staat. Indirect weliswaar, maar hey: afdragen zult u. Goedschiks ofdanweleventueel kwaadschiks. Is het niet middels een totaal van de pot gerukte trajectcontrole op vijfbaanssnelweg, dan is het wel met een flitscontrole ergens middenin die trajectcontrole. Welja. Of waarschijnlijker: het is een ANPR dingetje om te checken of u de de wegenbelasting of boetes wel op tijd betaald heeft, dat kan natuurlijk ook. Hoe dan ook: de politie is er al lang niet meer voor onze veiligheid, de politie is de deurwaarder van de overheid geworden. En als je je dat beseft, dan weet je: er wat mis is met je land. (h/t Schlijper)

Tags: FlitserpolitieschlijperTrajectcontrole
Next Post

Emoporno: zet je telefoon in vliegtuigmodus voor #mh17

Comments 7

  1. wilfried caspers says:
    11 jaren ago

    Prima! Ik wil nog meer flitscontroles en dat andere overtredingen met een flinke bekeuring uitgedeeld worden… liefst nog de hoogte bepaald op inkomen of draagkracht! Ik wil niet zeggen dat ik nooit te hard rijd maar ik heb liever dat de staatskas gevult word door overtreders dan gewoon van de hardwerkende burger 😉

    Beantwoorden
  2. Map Merc says:
    11 jaren ago

    Het is ook de hardwerkende burger die over de weg komt. De staatskas gaat verder alleen naar onzin zoals buitenland. Kunt u me vertellen wat ze hier in dit land nog hebben geïnvesteerd om iedereen aan het werk te houden? Er zijn alleen maar bedrijven kappot gegaan omdat de Roverheid niet in eigenhandig investeert! In wat voor wereld leef jij? Sowieso niet in de werkelijkheid!

    Beantwoorden
  3. Ruud Vlaardingerbroek says:
    11 jaren ago

    Veredelde Melkkoe? Hoe lang laat dit stomme volk zich nog lager uitmelken dan. Dit stelletje sociale voorzieningenslopers had in welk ander land de lengte niet gekregen. En PLEASE!!!!! uit die gore zooi wat EEG heet.

    Beantwoorden
  4. Erik Biunkens says:
    11 jaren ago

    Kut graaimentaliteit hier

    Beantwoorden
  5. Webley Sprengers says:
    11 jaren ago

    Roverheid wahahha, leuk bedacht;)

    Beantwoorden
    • Spice says:
      11 jaren ago

      Roverheid is al een oude hoor.

      Beantwoorden
  6. eko says:
    11 jaren ago

    Huftersbende

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2025 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist