donderdag 2 februari, 2023
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

Nieuwe volkssport IS: Homo’s van gebouwen flikkeren

by Jaimy Fox
19 april 2016
in Buitenland
0 0
24
Nieuwe volkssport IS: Homo’s van gebouwen flikkeren

En dan nu IS Studio Sport. We beginnen vandaag met een reportage over de nieuwe volkssport ‘Homo’s naar beneden Flikkeren’. De haatbaarden gaan er met hun strakke latex bomgordels op uit om wat homo’s te vinden. Niet omdat ze zelf allemaal onzekere kasthomo’s zijn, maar omdat ze gewoon graag hartstikke halal zoveel mogelijk  homo’s van gebouwen afgooien.

Want homo zijn is zo Boko Haram als de pest natuurlijk. Dat de jihadisten hier een harde plasser van krijgen komt omdat die mannen deze goddeloze verlangens bij de baard-fashionista’s uitlokken. Zeg nou zelf, met een stijve de hele dag rond te lopen in je jurk terwijl je naar mannen zit te staren door je vizier is niet handig. Dus dan maar andere mannenliefhebbers head first van een flat afdonderen. Moet toch opluchten. Dan ben je weer helemaal het binkie bij je fundamenteel uitgedaagde vriendjes.

Als je na een dag homo’s gooien thuis komt wil je toch wel even helemaal zen worden met een beetje muziek? FOUT! Iedereen weet natuurlijk dat alleen mietjes naar muziek luisteren. En mietjes dat zijn homo’s en die krijgen vliegles. Maar voor de rest is er niks aan de hand in de Islamitische Staat en als je lekker heteroseksueel van bil wil gaan is de Islamitische Staat de place to be!

PS: volgende vakantie bestemming voor elke zichzelfrespecterende jihadist is Noord-Nigeria! 

Tags: homoIsIslamitische Staat
Next Post

GEWAPENDE MAN IN HILVERSUM EIST ZENDTIJD NOS JOURNAAL

Comments 24

  1. Stephan Meinders says:
    8 jaren ago

    Alle godsdiensten verbieden is de enige oplossing. Geen goed idee? Dan moet je niet zeuren en alles respecteren onder de noemer “Respect” hebben voor elkaars overtuiging.

    Beantwoorden
    • El Vincieñte says:
      8 jaren ago

      ” Alle godsdiensten verbieden is de enige oplossing” ?
      Los van het feit dat dit soort extremisten het brein hebben van een 10 jarige die het liefst dingen doen die verboden worden. Zou er zonder godsdienst geen meer bestaan met gigantische kronkel in hun hoofd?

      Beantwoorden
      • B says:
        8 jaren ago

        Belediging van 10-jarigen!

        Beantwoorden
    • Stephan Meinders says:
      8 jaren ago

      Ja, enige oplossing en jouw argumentering bevestigd het, zonder godsdienst kunnen ze hun kronkels niet goedpraten.

      Beantwoorden
    • Stephan Meinders says:
      8 jaren ago

      Nou dan gewoon accepteren lijkt mij, niet zeuren maar gaan leren respecteren en niet gaan oordelen aan de hand van wat wij goed en slecht vinden. Dat wij een leven boven een overtuiging plaatsen en zij niet is ook een mening.

      Beantwoorden
    • Stephan Meinders says:
      8 jaren ago

      Dus wel een mening opleggen aan mensen die jij (en de meerderheid van de wereldbevolking) mafkezen vindt en dat is dan niet het beperken van vrijheid van meningsuiting en vrijheid van godsdienst waar je zo trots op bent? Klink een beetje selectief, vind je zelf ook niet?. Zolang je blijft ontkennen dat religie de brandstof is voor extremisme en religie onaantastbaar houdt in naam van vrijheid van meningsuiting zullen dit soort excessen altijd plaats blijven vinden en zal je het moeten accepteren. Een Overtuiging is geen Mening, het zijn 2 totaal verschillende dingen.

      Beantwoorden
  2. Martin Koole says:
    8 jaren ago

    Slechte woordspeling….

    Homo’s van dak flikkeren

    Beantwoorden
  3. Aaron Bonte says:
    8 jaren ago

    vieze vuile schijtmoslims

    Beantwoorden
  4. John van Heiningen says:
    8 jaren ago

    Martin Blaak, flikkers van dak homoën klonk een beetje vreemd. Vandaar.

    Beantwoorden
  5. Ruud Vlaardingerbroek says:
    8 jaren ago

    Ik hoop zo dat Japan mee gaat doen aan het vernietigen van ICS. Ninja’s kom maar op. Ojee, als een ninja maar geen sprookje was/is.

    Beantwoorden
  6. Gerrit de Zwart says:
    8 jaren ago

    Flikker op 2.0

    Beantwoorden
  7. Jack Lambregts says:
    8 jaren ago

    Ze even in the bronx zetten tussen 6 grote zwarte homo’s!( zonder vaseline!)

    Beantwoorden
  8. Lesley Dictus says:
    8 jaren ago

    Pas op, Dave en Dirk

    Beantwoorden
  9. Neppak Regor says:
    8 jaren ago

    Thanks voor de tip, mensen radicale moslims in de beurt ‘vangen en van het dak mieteren’ 😉 kijken of het echt zo leuk is als ze zeggen.

    Beantwoorden
  10. Mars020 says:
    8 jaren ago

    Een nieuwe volkssport kan worden, klei-jurk schieten.. pull.. en daar vliegt die baardaap met travestietenjurk door de lucht, dan boem en Hassan rest in pieces. Ze hebben een hekel aan homo’s, omdat ze daar teveel concurrentie van hebben. zelf lopen ze elkaar te zoenen.. baard tegen baard.. lekker knuffelen enz. Tijd voor een atoombom op die zandbak, dan zijn we gelijk van die laffe hakbars af.
    Waarom vallen ze Israël niet aan?.. juist ja, dat durven die hufters niet, ze vermoorden liever een dorp vol met bejaarden en kinderen.
    Ga lekker de grens van Israël over en roep Allah Hakbar, alle joden dood… ik geef die debielen nog geen dag, want daarna resteert er alleen nog maar een hoopje stof van die lafbekken.

    Beantwoorden
  11. Kevin Ellen says:
    8 jaren ago

    Generalisatie ten top. Laten we alle Nederlanders volgen (over facebook/twitter/etc) voor radicale gedachten. #ironie

    Beantwoorden
  12. Tom Oorschot says:
    8 jaren ago

    Kevin Roodbol

    Beantwoorden
  13. Mars020 says:
    8 jaren ago

    @Kevin Ellen, is een slinks mietje, door dat soort klootzakken zitten wij met al die hakbars opgescheept.
    Door al dat gedogen, gezinshereniging, knuffelen, licht straffen enz, zijn die hufters zo geworden. Dit soort volk heeft een keiharde aanpak nodig, want ze zijn te achterlijk en hufterig om zichzelf normaal te gedragen in een westerse samenleving. Vanaf kind, moet je daar al mee beginnen… grote bek…dichtrammen… niet luisteren… weer klappen… net zo lang, tot ze mak zijn.
    Worden ze later toch crimineel?, dan geen werkstrafjes, maar minimaal 5 jaar opsluiten, zonder TV, PlayStation enz. Alles eten, wat de pot schaft, dus geen zogenaamd halal voer, want zo heilig zijn ze niet. Als je alles doet, wat god verbiedt, dan hoef je niet ineens schijnheilig aan het halal voer te gaan zitten.
    Moeilijk opvoedbare jeugd, in strafkampen stoppen met bijbehorend militair gezag. Iedere dag om 06:00 aantreden en beginnen met arbeid. Grote bek…50keer opdrukken… nog een grote bek, dan de hele groep 50 keer opdrukken, net zo lang doorgaan, tot iedereen het snapt. Absoluut geen halal voer geven, want we zitten niet in de woestijn. De gebouwen moeten ze zelf schoonmaken en continu gecontroleerd worden, door de instructeurs. Niet schoon, dan de hele groep straffen met een mars van 40 km met bepakking. Net zo lang doorgaan, totdat het makke lammetjes zijn geworden.

    Beantwoorden
    • Lovely says:
      8 jaren ago

      Weet je wat het hilarische is, Mars020, je hebt het over een westerse samenleving, maar dit gebeurt in hun eigen land en ik weet niet wat jij Westers vind aan hun land, maar dat kan natuurlijk altijd aan mij liggen toch? En de regels uitmaken van een ander land, daar zijn wij Nederlanders toch zo goed in: Zuid-Afrika, De ”Nederlandse” Antillen, Suriname, Bosnië, ik kan natuurlijk nog wel even verder gaan. Maar chapeau, een lekkere hypocriete sameleving zitten we natuurlijk allemaal op te wachten en om je vraag maar te beantwoorden: Nee, ik ben geen moslim, ik ben Vol evangelisch, dat is christelijk, maar ach ja, nu kan je mij natuurlijk ook lekker generaliseren toch, bon chance ermee!!!

      Beantwoorden
      • Mars020 says:
        8 jaren ago

        @Lovely, ik weet niet, onder welke steen jij onder vandaan bent gekropen, maar dat moslimtuig is daar niet in hun eigen land. Het is een verzameling van haatbaarden uit meerdere landen. Er zitten ook geitenneukers tussen, die voorheen hier woonden.
        Het wordt nu de hoogste tijd om grondtroepen te sturen om al die hakbars uit te roeien.
        Stuur daar gelijk ook onze slinkse elite heen, want die zijn gek op baardapen. Weet je wat, ga zelf ook lekker gezellig mee, dan kan je zien hoe lief dat baardapentuig is tegenover vrouwen. Veel plezier alvast en doe die geitenneukers de groeten.

        Beantwoorden
        • Spice says:
          8 jaren ago

          Lovely is de eerste die gestenigd wordt als ze zich niet wil bekeren tot de Islam

          Beantwoorden
    • Spice says:
      8 jaren ago

      Ik zeg doen..!!

      Beantwoorden
  14. hendrik j. says:
    8 jaren ago

    hallo mars, misschien is het beter al die moslimgebieden als besmet gebied te beschouwen inkl natuurlijk tutkije en marokko, we hebben er belang bij dat ze elkaar uitroeien, vooral alle moslims europa uit en nooit meer terug.

    geef ze een aanzienlijke ooprotpremie en weg ermee.

    dus nooit hulp meer bieden, niet aanvallen ons zelf slechts verdedigen immers bij de islam vergeleken is aids en ebola niets.
    evt christelijke gemeenschappen wel opnemen en VOORAL alle steun en hulp aan ISRAEL, het enige beschaafde land tussen al die moordenaars en verkrachters.

    Beantwoorden
    • mars020 says:
      8 jaren ago

      @Hendrik, Dat is ook prima, zijn wij gelijk van de woningnood af en die debiele kutschotels. Alle geitenneukers terug naar de zandbak en een heel groot hek eromheen. IDD de grenzen goed bewaken, zodat dat gajes niet terugkomt. Is voor die zandnegers gelijk ook beter, want ze hoeven immers niet meer ieder jaar op vakantie naar hun eigen landen. Zal trouwens een hilarisch gezicht zijn, want bijvoorbeeld in de Schilderswijk of in Amsterdam Nieuw West, staan gelijk 99% van de woningen leeg. We zijn gelijk weer uit de crisis, want het aantal uitkeringstrekkers daalt significant. Juweliers ook blij, want het wordt een stuk veiliger. Alleen het programma Opsporing Verzocht, moet gaan reorganiseren, dus daar vallen wel ontslagen. Ik zeg doen!!!!.

      Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist