zondag 5 februari, 2023
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Nieuwspraak
No Result
View All Result
Home Buitenland

NSFW! Agent schiet crimineel dood

by Redactie
6 februari 2015
in Buitenland, Geen FI, Opmerkelijk / WTF, Video
0 0
8
NSFW! Agent schiet crimineel dood

De Chileense agent in dit filmpje verdient een scherpschutters medaille. Op een snelweg, al sprintend, een autodief tegenhouden met een headshot, knap hoor. De agent zelf schrikt zich helemaal het leplazerus als hij ziet dat hij daadwerkelijk de autodief gestopt heeft. Iemand dwars door zijn hoofd schieten om een gestolen auto, het gaat je niet in de koude kleren zitten. Hier (NSFW) de aftermovie. Knap kunstje schietwerk of een onverantwoorde cowboyactie? Oordeelt u zelf.

 

Tags: agentenChiliGrand Theft AutoheadshotNSFWpolitie
Next Post

Het nieuwe paradigma van daten

Comments 8

  1. Theo Hofman says:
    8 jaren ago

    Totaal onverantwoordelijke handelen van een PTSS patient!

    Iemand met scherpschutters kwaliteiten schrikt zich niet het leplazerus!

    Beantwoorden
  2. mars020 says:
    8 jaren ago

    Goed geschoten!, moeten ze hier ook doen, bij die irritante bontkragen. Moeten ze maar geen crimineel worden, opgeruimd staat netjes. Verder is een kogel veel goedkoper, dan die randdebielen opsluiten. Scheelt een boel belastinggeld.

    Beantwoorden
    • Hans says:
      8 jaren ago

      Eens !

      Beantwoorden
      • Theo Hofman says:
        8 jaren ago

        We spreken elkaar nog wel eens op MWNW.

        Op het moment dat er onschuldigen worden geraakt door zo’n RAND DEBIEL ACHTIGE MONGOOL, die dan toevallig in de weg stonden!

        Dan is het een gevalletje op de verkeerde tijd, op de verkeerde plek?

        Beantwoorden
    • Spice says:
      8 jaren ago

      Ook eens.

      Beantwoorden
  3. Mars020 says:
    8 jaren ago

    @Theo Hofman, ik weet niet van welke planeet jij komt, maar sporen doen ze daar in ieder geval niet. Misschien is het een idee om terug te gaan naar die planeet?. Een andere oplossing is de website Krapuul, daar zit het helemaal vol met wereldvreemde figuren zoals jij, weet zeker, dat ze jou met je domme gelul graag willen hebben. Hier op MWNW zitten mensen, die logisch kunnen denken, dat gaat jou toch nooit lukken, dus zout lekker op naar die slinkse vriendjes van jou.
    Dan hoeven wij ons niet te ergeren aan dat slinkse gelul van jou, en jij niet aan ons. Leuker kunnen we het niet maken, maar wel makkelijker.

    Beantwoorden
  4. Theo Hofman says:
    8 jaren ago

    Nou MARS er is aan jou reactie geen touw vast te knopen en/of dat er iets zinnigs uit is te halen.

    Maar als je zo’n gefrusteerde reactie weet te er plaatsen om 07.01 uur s’morgens, dan heb je een hele slechte nacht gehad en zal ik het nog maar niet over neuken hebben!

    Bovendien heb jij deze reactie opgeslagen staan op je computertje en plaatst deze na het veranderen van de naam standaard op MWNW zonder dat je het vermogen hebt om in het verleden geplaatste reacties van reaguurders te herinneren.
    Ik heb de inhoud van bovenstaande reactie hier op MWNW al meerdere malen van JOU gezien!

    Beantwoorden
  5. Mars020 says:
    8 jaren ago

    @ Theo Hofman, Het leven van een geitenwollensok gaat niet over rozen. Ik heb in ieder geval totaal geen medelijden met criminelen, die afgeschoten worden.
    Mensen, die het zielig vinden, zijn zelf crimineel of totaal gestoord. De laatste tijd gaat het in Amsterdam iets beter, met de criminelen, want ze maken elkaar lekker af. Het opsluiten van tuig kost geld, dus de kogel is lekker voordelig en makkelijk.
    Nu er ook nog veel Marokkanen naar Syrië of irak gaan, daalt hier gelijk het aantal inbraken en overvallen, dus weer een voordeel voor de belastingbetaler.
    En Theotje, sommige mensen werken, dus profiteren niet van anderen, en zijn dan wakker als jij in je nest ligt.

    Beantwoorden

Geef een antwoord Reactie annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • USA
  • Europe
  • Middle East
  • About
  • Contact

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

No Result
View All Result
  • #51552 (geen titel)
  • Adverteren
  • Archief – Alle topics
  • Contactpagina
  • Cookie Policy
  • Cookies
  • dankjewel
  • Doneer aan Nieuwspraak
  • Huisregels
  • Jammer
  • Join Us
    • Registratie
  • Leden
  • Leden login
    • Profiel
    • Wachtwoord herstel
  • Partners
  • Video’s

© 2023 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In

Add New Playlist