De bovenstaande foto, dat is dus heel erg verboten in het Turkije van sultan Erdogan. Als je dit artikel in Turkije retweet of op instagram kwakt voel je geheid de hete knoflookadem van Tayyip in je nek. Want meneer wilt niet beledigd worden. Zijn Ottomaanse ambities mogen ook niet belachelijk gemaakt worden! Deze aarsfliep maakt het de Turken echter wel erg lastig om niet bespot en beledigd te worden. Dit gebeurt dus ook in overmaat en Erdogan is bezig met een spelletje ‘wack-a-moll’. Degene die zich niet alleen in superlatieven kunnen uitlaten over Erdogan worden vervolgd voor belediging van een triest publiek figuur. Hier kwam de oud Miss Turkije, Merve Buyuksarac, deze week ook achter.
Door één post op instagram hangt haar nu een twee-jarige celstraf boven het hoofd. Want Tayyip laat zich al helemaal niet door het inferieure geslacht belachelijk maken! De vrouwen hebben in Erdogan’s Kalifaat Sultanaat één recht en dat is het aanrecht. Die Tayyip lijkt in zijn jeugd enorm gepest te zijn door knappe dames als Merve en dat zou geheel terecht zijn. Kleine mannetjes met grootheidswaanzin die een minderwaardigheidscomplex met zich meedragen zijn het linkst als ze aan de macht komen. Merve kan echter altijd de omgekeerde weg van Saban B. bewandelen en vluchten naar Nederland, wij leveren namelijk ook niemand uit aan Turkije. Ze is van harte welkom in het gespreide bedje van MWNW. Ben Merve duyuyorum, biz Merve vardır!
En dit gespuis wou graag bij de EU? ammenooitniet..
Wat een onzin website is dit -,-
@Anoniem, klopt en dat willen wij hier graag zo houden. Ze hebben ook websites voor vrouwen, zoals http://www.vrouwonline.nl , http://www.24woman.nl , http://www.ze.nl , http://www.vrouwenvoorvrouwen.nl , http://www.vrouwen.klikwijzer.nl , http://www.vrouwenverhalen.nl , http://www.vrouwen101tips.nl , zo jij hebt voorlopig weer wat te doen. Fijne avond en heel veel plezier, dan gaan wij hier gezellig verder met onzin uitkramen.
@Anoniem, klopt helemaal en dat willen we graag zo houden. Misschien is het voor jou verstandig om een wijvenwebsite op te zoeken en daar recepten met elkaar uitwisselen. Later kunnen jullie ook nog een lingerie party organiseren.